Cush Jumbo i Richard Armitage w nowym serialu Harlana Cobena

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Cush+Jumbo+i+Richard+Armitage+w+nowym+serialu+Harlana+Cobena-139993
Cush Jumbo i Richard Armitage w nowym serialu Harlana Cobena
źródło: Getty Images
autor: Mike Marsland
Cush Jumbo ("Sprawa idealna"), James Nesbitt ("Zaginiony"), Richard Armitage ("The Stranger") i Sarah Parish ("Bancroft") zagrają w "Stay Close". Serial platformy Netflix jest ekranizacją książki, którą napisał Harlan Coben. W Polsce wydano ją pod tytułem "Zostań przy mnie".

Opowiada ona o trójce osób, które skrywają mroczny sekret. Megan (Jumbo) jest pracującą matką, Ray (Armitage) to niegdyś obiecujący fotograf, a Broome (Nesbitt) - detektyw, który nie potrafi zapomnieć o jednej nierozwiązanej sprawie. Lorraine (Parish), stara znajoma Megan, przynosi szokującą wiadomość, która wpłynie na życie całej trójki. W oryginale akcja rozgrywa się w USA - w serialu zostanie przeniesiona do Wielkiej Brytanii.

Scenariusz ośmioodcinkowej produkcji napisali Coben, Danny Brocklehurst i Richard Fee. Reżyseruje Daniel O'Hara ("The Stranger").

"Stay Close" będzie kolejną adaptacją powieści Cobena przygotowaną przez platformę Netflix. Dotychczas powstały "The Stranger", "Safe", "Porzucony według Harlana Cobena" oraz polskie "W głębi lasu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones