Gwiazda "Już mnie nie oszukasz" w kolejnej ekranizacji Cobena dla Netfliksa

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+szykuje+ekranizacj%C4%99+%22T%C4%99skni%C4%99+za+tob%C4%85%22+Harlana+Cobena.+W+obsadzie+gwiazda+%22Ju%C5%BC+mnie+nie+oszukasz%22-154616
Gwiazda "Już mnie nie oszukasz" w kolejnej ekranizacji Cobena dla Netfliksa
źródło: Getty Images
autor: Stefanie Keenan
Niegdyś gwiazda trylogii "Hobbit", teraz serialowy specjalista platformy Netflix. Richard Armitage będzie jedną z gwiazd serialu "Missing You".

Richard Armitage w ekranizacji "Tęsknię za tobą""Missing You" jest kolejną produkcją platformy Netflix, która powstaje na bazie prozy Harlana Cobena. Tym razem jest to ekranizacji powieści wydanej w Polsce pod tytułem "Tęsknię za tobą".


Wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a pewnych spraw lepiej nie ruszać.

Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji, której dziwnym zbiegiem okoliczności nadarza się okazja, żeby wyjaśnić i zamknąć dwie dawne sprawy. Obie dotyczą najważniejszych mężczyzn w jej życiu - byłego narzeczonego, który porzucił ją dawno temu, i ojca, zamordowanego przed kilkunastu laty policjanta.

W poszukiwaniu prawdy o własnej przeszłości Kat przypadkiem trafia na ślad działalności przestępców, którzy w okrutny sposób wykorzystują ludzki lęk przed samotnością. [opis wydawcy]


Armitage wcieli się w postać Ellisa Staggera. W obsadzie są również: Rosalind Eleazar (jako Kat Donovan), Jessica Plummer (jako Stacey Embalo) i Lenny Henry (jako Clint Donovan).

Dla Richarda Armitage'a jest to druga z kolei ekranizacja Cobena, w której wystąpi. Aktor był jedną z gwiazd serialu "Już mnie nie oszukasz". Wcześniej zagrał w serialu Netfliksa "Obsesja".

Zwiastun "Już mnie nie oszukasz"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones