
Absolutny mistrz thrilleru!! Jego książki czyta sie jednym tchem!!Są najlepsze jakie kiedykolwiek ktokolwiek napisał..Wszystkie które do tej pory czytałam są na 1-góra 2 dni. Po prostu nie da sie ich odłożyć.. Wciągają jak żadne inne. Polecam każdemu. Non stop coś się dzieje, do ostatniej kartki.
Tylko nie bardzo...
"Pisarz stwarza wizję życia. Czytelnik może ją przyjąć lub odrzucić, pokochać lub znienawidzić. Jednak obojętność niesie książce śmierć" Jerzy Andrzejewski. Książki Cobena niewątpliwie budzą emocje oraz pozwalają oderwać się od rzeczywistości i paradoksalnie rzeczywistość tę lepiej zrozumieć zarazem. Najlepszego.