Emma Mackey odchodzi z "Sex Education". Kto dołącza do obsady?

Deadline, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czwarty+sezon+%22Sex+Education%22+b%C4%99dzie+ostatnim+dla+Emmy+Mackey.+Jodie+Turner-Smith+do%C5%82%C4%85cza+do+serialu-149652
Emma Mackey odchodzi z "Sex Education". Kto dołącza do obsady?
źródło: Materiały prasowe
Zmiany w obsadzie "Sex Education". Wcielająca się w postać Maeve Emma Mackey żegna się z serialem platformy Netflix: nie zobaczymy jej w piątym sezonie. Tymczasem w sezonie czwartym pojawi się nowa twarz: Jodie Turner-Smith ("Anna Boleyn").

"Sex Education" bez Emmy Mackey
Sezon piąty? W tym tygodniu dopiero skończyłam sezon czwarty!, powiedziała Emma Mackey w jednym z ostatnich wywiadów, zapytana o przyszłość serialu. Wątpię, żebym wróciła w sezonie piątym. Pożegnałam się z Maeve.
 
Aktorka już wcześniej zapowiadała, że w czwartym sezonie jej postać zejdzie na drugi plan i nie będzie tak widoczna, jak dotychczas.

To nie jedyna osoba, która opuszcza obsadę. Ncuti Gatwa, którego niedługo zobaczymy u boku Mackey w "Barbie", również pożegnał się niedawno z serialem. Swojego ostatniego dnia pracy na planie napisał w mediach społecznościowych: Ostatni dzień. Ostatni raz. Żegnajcie, dziękuję Wam za wszystkie lekcję i wsparcie.

Jodie Turner-Smith - nowa twarz w "Sex Education"GettyImages-1420847452.jpg Getty Images © Elisabetta A. Villa


Tymczasem Jodie Turner-Smith ujawniła, że zobaczymy ją w czwartym sezonie "Sex Education". Aktorka przyznała, że to właśnie Gatwa zaprosił ją do serialu. Wszystkie moje sceny zagrałam z Ncutim Gatwą. Uwielbiam go, jest moją ulubioną postacią w serialu. Kiedy zadzwonił i poprosił mnie o występ, wiedziałam, że to zrobię, nieważne, ile mi zapłacą.
 
W czwartym sezonie pojawi się więcej nowych twarzy. W obsadzie znaleźli się Dan Levy, Thaddea Graham, Marie Reuther, Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James i Imani Yahshua.

W czwartej serii nie wrócą natomiast Simone Ashley (Olivia), Tanya Reynolds (Lily), Patricia Allison (Ola) i Rakhee Thakrar (Emily Sands). Na razie nie znamy daty premiery sezonu.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones