"Nocny recepcjonista" powraca. Kto w obsadzie?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Diego+Calva+i+Camila+Morrone+w+2.+sezonie+serialu+%22Nocny+recepcjonista%22.+Tom+Hiddlestone+powr%C3%B3ci-155855
"Nocny recepcjonista" powraca. Kto w obsadzie?
Jak wiadomo, BBC i Prime Video szykują się do realizacji 2. sezonu serialu "Nocny recepcjonista". Właśnie poznaliśmy pierwsze jego gwiazdy.

"Nocny recepcjonista": Diego Calva i Camila Morrone w obsadziePierwszy sezon serialu "Nocny recepcjonista" powstał na bazie książki Johna le Carré pod tym samym tytułem.

Przedstawia losy byłego brytyjskiego żołnierza Jonathana Pine'a (Tom Hiddleston), który został zrekrutowany przez agentkę wywiadu Angelę Burr do infiltracji najbliższego otoczenia międzynarodowego biznesmena Richarda Onslowa Ropera i unieszkodliwienia zorganizowanego przez niego sojuszu kręgów szpiegowskich i grupy handlarzy bronią. Aby dostać się do serca ogromnego imperium Ropera, Pine musi stawić czoła pełnym podejrzliwości pytaniom skorumpowanego szefa jego sztabu, majora Corkorana oraz urokowi pięknej dziewczyny biznesmena Jed. Aby dokonać tego co słuszne, Pine musi najpierw sam stać się przestępcą.

Akcja drugiego sezonu rozgrywać się będzie 8 lat później. W obsadzie ponownie pojawi się Tom Hiddleston. Jego partnerami na planie będą:

GettyImages-2149493451.jpg Getty Images © Hector Vivas

Diego Calva ostatnio widziany w filmie "Babilon"

GettyImages-2151814654.jpg Getty Images © Theo Wargo/GA

Camila Morrone nominowana do Emmy za rolę w serialu "Daisy Jones and the Six"

Elizabeth Debicki najpewniej do serialu nie wróci. Z kolei Hugh Laurie będzie jednym z producentów wykonawczych.

Szczegóły fabuły nie są znane. Pracuje nad nią nadzoruje twórca serialu David Farr. Za reżyserię odpowiadać będzie Georgi Banks-Davies ("Paper Girls").

Spot serialu "Nocny recepcjonista"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones