Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Disnejowski+%22Deadpool+3%22+bez+R-ki+To+ca%C5%82kiem+mo%C5%BCliwe-134155

Disnejowski "Deadpool 3" bez R-ki? To całkiem możliwe

  • Twitter, Yahoo
  • autor: mp
  • Filmy
Mamy niepokojące informacje dla fanów cyklu "Deadpool". Otóż wbrew obietnicom szefa Disneya Boba Igera, że trzeci film zachowa kategorię R, decyzja w tej sprawie wcale nie zapadła. Co więcej, wytwórnia skłania się ponoć do niższej kategorii wiekowej.

maxresdefault.jpg


Wszystko zaczęło się od Davida Leitcha, reżysera "Deadpoola 2". W wywiadzie dla Yahoo stwierdził, że kolejna część wcale nie musi powstać pod kategorię R. Dodał, że słyszał o prowadzonych w Disney rozmowach, by widowisko było skierowane do szerszego odbiorcy. Wierzy jednak, że studio wie, co robi i znajdzie złoty środek, który zadowoli wszystkich.

Wczoraj na Twitterze podobne sugestie przekazał dziennikarz Variety Brent Lang. Według jego źródeł Disney szuka rozwiązania, by dokonać bezbolesnego przejścia cyklu z kategorii R do PG-13. Los "Deadpoola 3" zależy więc od tego, czy takie rozwiązanie uda się znaleźć.

Ostateczną decyzję podejmie w tej sprawie Kevin Feige. Wczoraj na spotkaniu z akcjonariuszami Disneya szef koncernu Bob Iger oficjalnie potwierdził, że to właśnie prezes Marvel Studios ma kontrolę nad wszystkimi komiksowymi postaciami Marvela należącymi dotąd do 20th Century Fox.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię