Filmweb zachęca do akcji #zostańwdomu

  • Filmweb
Dołączcie z nami do akcji #zostańwdomu! Aby pomóc Wam przyjemnie spędzić ten trudny czas, stworzyliśmy dla Was nową sekcję. Na #zostańwdomu znajdziecie kolekcje filmów i seriali, które warto obejrzeć w wolnym czasie, a także newsy ze świata filmu dotyczące koronawirusa i teksty Redakcji.

20962.$.jpg


Wśród list filmów i gier znajdziecie tytuły na różne okazje, nie tylko w sam raz na apokalipsę. Dzięki nim przekonacie się, że jutro będzie lepiej, ale też będziecie mieli okazję w samotności nawet na 127 godzin zagłębić się w rozmyślaniach o tym, że nie wszystko stracone. A jeśli to dla Was wciąż za mało, rzucamy Wam koło ratunkowe w postaci listy seriali, od których trudno będzie się Wam oderwać. 

W dziale "Koronawirus" poczytacie newsy o wpływie epidemii na przemysł rozrywkowy. Znajdziecie tam aktualności dotyczące box office'u, wstrzymanych produkcji i działań na rzecz ratowania branży kinowej podejmowanych przez różne organizacje. 

Sekcja #zostańwdomu to także miejsce, w którym zebrane zostały redakcyjne materiały przygotowane w odpowiedzi na zaistniałą sytuację. Znajdziecie tam rekomendowane przez naszych Redaktorów zestawienia filmów i seriali, które umilą Wam czas spędzony w domu.

Sekcję #zostańwdomu znajdziecie TUTAJ. Który z rekomendowanych tytułów obejrzycie najpierw?