Maj 2024: Na jakie seriale warto czekać?

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Maj+2024%3A+Na+jakie+seriale+warto+czeka%C4%87-155313
Maj 2024: Na jakie seriale warto czekać?
Liczymy, że maj rozpieszczać będzie nas dobra pogodą i jeszcze lepszymi serialami, którymi poświęcimy wieczory po aktywnym wypoczynku na świeżym powietrzu. Oto pięć naszych majowych propozycji serialowych, których już nie możemy się doczekać.

TOP 5 seriali, na które czekamy w majuPlatformy streamingowe i stacje telewizyjne nie przestają zasypywać nas serialowymi nowościami. Wybór tych, którym warto poświęcić swój czas, wcale nie jest łatwy. Z pomocą przyszedł jednak Łukasz Muszyński, który wybrał dla Was pięć gorących serialowych premier maja.


Serial "Star Wars: Tales of the Empire"

Kontynuacja serialu-antologii "Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi". To animacja osadzona w świecie Star Wars. Bohaterami serialu będą Morgan Elsbeth i Barriss Offee.
Premiera: 4 maja na Disney+

Serial "Mroczna materia"

Ekranizcja powieści Blake'a Croucha. Jason Dessen zostaje porwany do alternatywnej wersji swojego życia. By wrócić do swojej prawdziwej rodziny, będzie musiał pokonać najbardziej przerażającego wroga, jakiego mógłby sobie wyobrazić - samego siebie.
Premiera: 8 maja na AppleTV+

Serial "Zdrada"

Kiedy na wernisażu swoich prac, Julia wychodzi na chwilę odpocząć od tłumu, poznaje Pawła. Piorunujące pierwsze wrażenie sprawia, że tych dwoje – choć wie, że mogą głęboko zranić najbliższych - nie jest w stanie oprzeć się chemii i rodzącemu się gwałtownemu uczuciu. To niebezpieczne, nie tylko dlatego, że mogą zniszczyć swoje rodziny. Nie zdają sobie sprawy z łączących ich zależności.
Premiera: 10 maja na Polsat Box Go

Serial "Prosta sprawa"

Ekranizacja powieści Wojciecha Chmielarza. Historia bezimiennego bohatera, który wyrusza w podróż, żeby odnaleźć człowieka, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie pożyczył mu pieniądze. Kiedy okazuje się, że ów człowiek, wmieszany w rozgrywki z lokalną mafią sam teraz potrzebuje pomocy, bezimienny podejmuje jedyną, moralnie słuszną decyzję. Stanie po jego stronie, wywołując tym samym ciąg dramatycznych zdarzeń. Od teraz będzie walczył o życie, i to nie tylko swoje, z gangsterami jeleniogórskiego półświatka.
Premiera: 17 maja na Canal+ Premium i Canal+ online

Serial "Eric"

"Eric" opowiada historię ojca desperacko poszukującego swojego dziewięcioletniego syna, który zaginął w drodze do szkoły. Vincent, znany nowojorski lalkarz oraz twórca popularnego programu telewizyjnego dla dzieci "Good Day Sunshine", nie może pogodzić się z utratą syna Edgara oraz stopniowo popada w coraz głębszą rozpacz. Przepełniony nienawiścią do siebie i poczuciem winy postanawia ożywić w telewizji niebieską lalkę potwora o imieniu Eric z rysunków syna, przekonany, że dzięki temu Edgar wróci do domu. Gdy destruktywne zachowanie Vincenta doprowadza do konfliktów z rodziną, współpracownikami i śledczymi próbującymi mu pomóc, to właśnie Eric, ułuda konieczności, staje się jego jedynym sprzymierzeńcem w dążeniu do odzyskania dziecka.
Premiera: 30 maja na Netflix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones