Garret Dillahunt w śpiączce w ekranizacji "The Hunstman"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Garret+Dillahunt+w+%C5%9Bpi%C4%85czce+w+ekranizacji+%22The+Hunstman%22-155310
Garret Dillahunt w śpiączce w ekranizacji "The Hunstman"
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Garret Dillahunt ("Gdzie śpiewają raki") zagraj jedną z głównych ról w psychologicznym thrillerze "The Huntsman". Partnerować będzie mu znany z serialu "Rekrut" Shawn Ashmore.

Czy pogrążony w śpiączce pacjent to seryjny zabójca?"The Huntsman" jest ekranizacją powieści Judith Sanders. Za kamerą stanie Kyle Kauwika Harris ("Out of Exile"). Scenariusz przygotował Steven Jon Whritner.

Film będzie historią skomplikowanego śledztwa prowadzonego w sprawie brutalnych zabójstw sześciu młodych kobiet. Głównym podejrzanym jest mężczyzna w śpiączce (Dillahunt).


Jego żona nie wierzy, że może być mordercą, ale trwające śledztwo z każdym dniem przygniata ją coraz bardziej. Oddana sprawie detektyw z całych sił próbuje rozwikłać zagadkę zbrodni i wykluczyć kolejnych podejrzanych (bo pacjent w śpiączce nie jest jedynym, który mógł dokonać zbrodni).

Ashmore zagra mającego własne problemy pielęgniarza, który zgadza się czytać dochodzącemu do siebie głównemu podejrzanemu. Żonę zagra Elizabeth Mitchell ("Outer Banks"), a detektyw Jessy Schram ("Chicago Med").

Zdjęcia ruszą w Oklahomie jeszcze w maju.

Zwiastun filmu "Out of Exile"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones