Gwiazdy "Baby Driver" i "Breaking Bad" w widowisku sf

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mieli+gra%C4%87+Tessa+Thompson+i+Joseph+Gordon-Levitt%2C+gwiazdami+%22Ash%22+zostali+Eiza+Gonz%C3%A1lez+i+Aaron+Paul-150118
Gwiazdy "Baby Driver" i "Breaking Bad" w widowisku sf
źródło: Getty Images
autor: Kevork Djansezian
Eiza González ("Baby Driver", "Ambulans") i Aaron Paul ("Breaking Bad", "Westworld") spotkają się na planie widowiska sf. Projekt nosi tytuł "Ash".

GettyImages-1404439620.jpg Getty Images © Taylor Hill


Tessa Thompson i Joseph Gordon-Levitt nie zagrają w "Ash"O filmie "Ash" pisaliśmy już na stronach Filmwebu latem ubiegłego roku. Wtedy jednak w obsadzie były inne osoby: Tessa Thompson i Joseph Gordon-Levitt. Nie zmienił się jedynie reżyser. Tym pozostaje raper Flying Lotus.

González wcieli się w kobietę, która budzi się na odległej planecie i odkrywa, że reszta załogi stacji kosmicznej została brutalnie zamordowana. Kiedy pojawia się mężczyzna (Paul) wysłany jej na ratunek, musi zdecydować, czy aby na pewno może mu ufać. Z kolei mężczyzna próbując dowiedzieć się, co wydarzyło się na stacji kosmicznej, zacznie mieć wątpliwości czy kobieta rzeczywiście jest tak niewinna, na jaką wygląda..

GettyImages-1391881632.jpg Getty Images © Phillip Faraone


Kim jest Flying Lotus?Reżyserem filmu "Ash" będzie Steven Ellison, który lepiej znany jest jako Flying Lotus. Jest on pochodzącym z Los Angeles 38-letnim raperem, dj-em i producentem muzycznym. Pochodzi z muzycznej rodziny i swoją karierę rozpoczynał jako stażysta w hip-hopowym wydawnictwie Stones Throw Records. To tam wydał swój debiutancki album "1983" w 2006 roku. Do dziś artysta nagrał siedem albumów. Ostatni - soundtrack do serialu anime "Yasuke", którego Flying Lotus jest współautorem - pochodzi z 2021 roku.

"Ash" nie jest pierwszym pełnometrażowym filmem w dorobku rapera. Jego debiutem był pokazywany na festiwalu Sundance w 2017 roku "Kuso". Jego zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones