Walter White i Jesse Pinkman wracają. Z czipsami

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bohaterowie+%22Breaking+Bad%22+wracaj%C4%85+i+inne+reklamy+z+Super+Bowl.+Cox%2C+Ferrell%2C+McCarthy+i+inni-149466
Walter White i Jesse Pinkman wracają. Z czipsami
źródło: Materiały prasowe
Super Bowl nadciąga i jak zwykle oprócz wrażeń sportowych przyniesienie szereg wrażeń filmowych. To już tradycja, że finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim jest okazją do przedstawienia światu nowych zwiastunów: 12 lutego spodziewamy się m.in. trailerów "Flasha" i "Fast X". Tymczasem w sieci zadebiutował już szereg reklam, które będą emitowane w przerwach meczu. W ich obsadzie znaleźli się m.in. Brian Cox, Melissa McCarthy, Alicia Silverstone, Sylvester Stallone oraz Will Ferrell. Większość klipów jest wariacją na temat jakiegoś znanego filmu czy serialu. Przykładowo Bryan Cranston i Aaron Paul ponownie wystąpili jako Walter White i Jesse Pinkman. Gwiazdy "Breaking Bad" reklamują... chrupki. 
 

Powrót "Breaking Bad"
Ponad dekadę po zakończeniu "Breaking Bad" Bryan Cranston i Aaron Paul wracają do ról Waltera White'a i Jesse'ego Pinkmana (w międzyczasie zagrali jeszcze w "El Camino" i "Zadzwoń do Saula"). Zobaczcie nowy "odcinek" kultowego serialu:
"Golfiarze" grają ponownieBrian Cox i Serena Williams wystąpili w reklamie, która jest wariacją na temat komedii "Golfiarze" (1980).
Melissa McCarthy na wakacjachMelissa McCarthy z kolei reklamuje popularny serwis, za pośrednictwem którego można rezerwować noclegi. Reklama przyjęła formę sekwencji musicalowej:
"Clueless": powrótAlicia Silverstone jest gwiazdą reklamy, która nawiązuje do pamiętnej komedii "Clueless" ("Słodkie zmartwienia", 1995) z jej udziałem:
Miles Teller tańczy z piwemPowyższy opis mówi wszystko. Zobaczcie sami:
"Cliffhanger" raz jeszczeSylvester Stallone wystąpił w zwiastunie produkcji platformy Paramount+, który już można było zobaczyć na naszej stronie. Aktor promuje tutaj swój reality show "The Family Stallone", puszczając oko do fanów thrillera "Na krawędzi" (1993):
Danny McBride zmienia imięDanny McBride zmienia imię na "Downy", reklamując produkty do prania:
Will Ferrell kontra zombieWill Ferrell zagrał z kolei w reklamie, która promuje współpracę między producentem aut a serwisem streamingowym:

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 95. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones