Miesięcznik FILM od numeru majowego ukazuje się również jako e-wydanie. Cyfrowy FILM pojawiać się będzie w dystrybucji w przeddzień trafienia do kiosków papierowej edycji i wzbogacony będzie w pliki video.
Elektroniczna wersja magazynu (w formacie Zinio) jest dostępna w internetowym kiosku
www.netpress.pl. Aktualne wydanie do końca miesiąca można pobrać bezpłatnie. Magazyn kosztować będzie 5,50 zł (cena okładkowa wynosi 6,90 zł).
Aktywna jest opcja drukowania stron czasopisma, a wydawca przewiduje dołączanie do kolejnych e-wydań plików video, zwiększających atrakcyjność zapowiedzi i recenzji filmów. Do czytania służy bezpłatna przeglądarka Zinio Reader, którą należy zainstalować przed pobraniem pierwszego czasopisma w technologii Zinio. Egzemplarze przechowywane są w cyfrowej bibliotece na twardym dysku, można je czytać zarówno on-, jak i off-line.