NAGRODY FILMWEBU 2014: Przybliżamy nominowanych w kategorii "Najlepsze gry"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/NAGRODY+FILMWEBU+2014%3A+Przybli%C5%BCamy+nominowanych+w+kategorii+%22Najlepsze+gry%22-106767
Trwa plebiscyt Nagrody Filmwebu 2014. To wspólne dzieło redakcji oraz Wasze - społeczności jednego z największych na świecie portali o tematyce kulturalno-rozrywkowej. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Jedną z najważniejszych kategorii jest ta poświęcona najlepszym grom. Nominacje otrzymało 10 tytułów. O wszystkich nich opowiadają Marcin Dąbkowski i Michał Walkiewicz w materiale wideo, który znajdziecie poniżej:
Redakcja Filmwebu wyłoniła nominowanych, ale to Wy wybierzecie zwycięzców. Poważne kategorie takie jak "Najlepszy film" i "Najlepszy serial" sąsiadują tu z nominacjami o znacznie lżejszym charakterze. W kategorii "Że co?!" nominowaliśmy tytuły, które z różnych powodów sprawiły, że po seansie musieliśmy szukać szczęk pod fotelem. Z kolei "Najlepszy najgorszy film" to taki, w którym zło łatwo jest pomylić z dobrem. Możecie również głosować m.in. na najlepszy czarny charakter i najbardziej widowiskową rozróbę

Staraliśmy się, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Dlatego w Nagrodach Filmwebu sztuka wysoka idzie pod rękę ze sztuką popularną, a świat kina sąsiaduje ze światem telewizji i gier.W tegorocznej edycji Nagród Filmwebu braliśmy pod uwagę wyłącznie filmy kinowe, seriale oraz gry, które miały polską premierę pomiędzy 1 lipca 2013 a 30 czerwca 2014 roku. W przypadku zwiastunów decydowała data ich publikacji (podobnie jak przy reszcie: od 1.07.13 do 30.06.14)

Teraz wszystko zależy od Was. Zasady są proste: z jednego konta można zagłosować tylko raz. Głosowanie rozpoczyna się dzisiaj, a zakończy w ostatnim tygodniu września. Laureatów poznamy na dorocznej imprezie Filmweb Offline.

Do dzieła! Niech wygrają najlepsi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones