"Tyler Rake 3" w drodze. Joe Russo pisze scenariusz

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Tyler+Rake+3%22+w+drodze.+Joe+Russo+pisze+scenariusz-155260
"Tyler Rake 3" w drodze. Joe Russo pisze scenariusz
Plany na realizację trzeciej części "Tylera Rake'a" Netflix ujawnił zaledwie dzień po premierze "Tylera Rake'a 2". Od tamtego czasu jednak – czyli czerwca 2023 roku – nie podano więcej szczegółów. Każda informacja jest więc póki co na wagę złota. 

Kilka dni temu sam Joe Russo, czyli współreżyser m.in. "Avengers: Końca gry" oraz autor fabuł dwóch pierwszych "Tylerów Rake'ów" – ujawnił, że napisze scenariusz również trzeciej części.

Joe Russo o "Extraction 3"Oto, co ujawnił: 

Tak, w tej chwili nad nim pracujemy. Zastanawiamy się nad powrotem Sama Hargrave'a w roli reżysera. 

To interesująca seria, ponieważ Tyler Rake to postać bardzo zraniona emocjonalnie, więc to dobrze opowiedziana historia. A do tego jego stosunek do przemocy opiera się na wstręcie do samego siebie. I poczuciu winy. Myślę, że tam jest dużo do opowiedzenia. 


"Tyler Rake" – seriaSeria "Tyler Rake" doczekała się dwóch części. W obu Chris Hemsworth wciela się w australijskiego najemnika. Pierwszy film, oparty na powieści graficznej, ukazał się w Netfliksie w kwietniu 2020 roku; Rake ratował w nim porwanego syna indyjskiego barona narkotykowego w Bangladeszu. Film pobił rekordy oglądalności, stając się wówczas najczęściej oglądanym tytułem oryginalnym na Netfliksie.

Druga część zadebiutowała w kwietniu 2023. Akcja rozgrywa się dziewięć miesięcy po pierwszej części, a Rake tym razem podejmuje się uratowania maltretowanej rodziny bezwzględnego gruzińskiego gangstera. 

Fabuła trzeciej części trzymana jest w tajemnicy. Oczekuje się jednak, że na ekranie powróci Idris Elba, po tym jak pojawił się w sequelu. 

"Tyler Rake" – zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones