"Dungeons & Dragons" z szansą na sequel! Zdecydują pieniądze

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paramount+nie+wyklucza+%22Dungeons+%26+Dragons+2%22-151583
"Dungeons & Dragons" z szansą na sequel! Zdecydują pieniądze
Widzowie byli (w większości) zachwyceni. Krytycy filmowi podobnie. A jednak wciąż nie wiemy, czy "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" doczeka się kontynuacji. Na szczęście dla fanów, nadzieja na sequel nie umarła.

Szef Paramount Pictures o kontynuacji "Dungeons & Dragons"Temat został ostatnio poruszony w rozmowie portalu Variety z szefem Parmount Pictures Brianem Robbinsem. Ten przyznał, że studio nie porzuciło myśli o kontynuacji. Przyznał jednak, że będzie to możliwe tylko pod warunkiem znalezienia sposobu na jego realizację za mniejsze pieniądze.

Ta odpowiedź nie powinna nikogo dziwić. "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" uzyskał na świecie niezły wynik. Jest zaledwie trzecią tegoroczną premierą Paramountu, której globalne wpływy przekroczyły 200 milionów dolarów. Niestety to, co pogrążyło produkcję i spowodowało wątpliwości dotyczące sequela, to gigantyczny budżet, który wyniósł 150 milionów dolarów. Kiedy doda się do tego koszty marketingu, widowisko na razie przyniosło straty.


W maju współreżyserzy i scenarzyści filmu John Francis Daley i Jonathan Goldstein w rozmowie z portalem Polygon twierdzili, że są otwarci na powrót do świata D&D. Przyznali jednak, że "Złodziejski honor" realizowali bez idei budowy całego filmowego uniwersum.

Dodali również, że jeśli dostaną możliwość przygotowania kontynuacji, to postarają się zachować wszystkie elementy, dzięki którym "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor" przypadł do gustu widzom. Możemy więc znów liczyć na sporą dawkę humoru.

Fanom filmu pozostaje więc trzymać kciuki, że Paramount znajdzie sposób na obniżenie kosztów.

Zwiastun filmu "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones