SDCC '22: Chris Pine i inni grają w D&D

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/SDCC+%2722%3A+Chris+Pine+i+inni+graj%C4%85+w+D%26D-147160
SDCC '22: Chris Pine i inni grają w D&D
Dziś w San Diego rozpoczyna się doroczna impreza dla fanów fantastyki i komiksów Comic-Con. Wśród promowanych tytułów jest pierwsze od wielu lat widowisko dużego studia oparte na grze "Dungeons & Dragons". Jest ono promowane w San Diego.

Co wiemy o "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves"?"Dungeons & Dragons" to gra RPG licząca już 45 lat. Na początku lat 80. cieszyła się niezwykłą popularnością i wywołała niepokój w konserwatywnych środowiskach amerykańskich stając się (obok muzyki heavy-metalowej) przyczyną tzw. satanistyczne paniki, jaka ogarnęła Stany Zjednoczone. W 2014 roku debiutowała piąta edycja, która sprawiła, że gra cieszy się obecnie największą w swojej historii popularnością.

Twórcy "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" na razie nie dzielą się żadnymi szczegółami dotyczącymi widowiska inspirowanego najpopularniejszą grą RPG świata. Póki co dostaliśmy jedynie informacje o kolejnych angażach. W filmie wystąpią: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head i Hugh Grant.

W San Diego pojawiła się multimedialna prezentacja bohaterów. Ale bez szczegółów. Możemy się więc tylko domyślać, że postać grana przez Pine'a będzie bardem, Rodriguez i Page są mocno uzbrojeni, Smith zapewne będzie magiem, a Lillis druidką lub łowczynią.

Materiał promujący widowisko możecie obejrzeć poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones