Akcja, humor i gwiazdy w teaserze "Dungeons & Dragons"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Teaser+Super+Bowl+najnowszej+adaptacji+popularnej+gry+rpg+%22Dungeons+%26+Dragons%22-149534
Akcja, humor i gwiazdy w teaserze "Dungeons & Dragons"
Są na sali jacyś fani "Dungeons & Dragons"? Jeśli tak, to mamy dla Was świeży spot najnowszej adaptacji popularnej gry, który zostanie zaprezentowany w trackie najbliższego finału Super Bowl. Oto on:


Co wiemy o "Dungeons & Dragons: Złodziejskim honorze"?Pytany w wywiadach o klimat filmowego "D&DChris Pine opisywał projekt jako połączenie "Gry o tron", "Narzeczonej dla księcia" oraz "Monty Python i Święty Graal" z domieszką "Goonies". W filmie wystąpią też Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head i Hugh Grant


Za kamerą "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" staną Jonathan Goldstein i John Francis Daley, scenarzyści "Spider-Mana: Homecoming" i reżyserzy "Wieczoru gier".

"Dungeons & Dragons" to gra RPG licząca już 45 lat. Na początku lat 80. cieszyła się niezwykłą popularnością i wywołała niepokój w konserwatywnych środowiskach amerykańskich stając się (obok muzyki heavy-metalowej) przyczyną tzw. satanistyczne paniki, jaka ogarnęła Stany Zjednoczone. W 2014 roku debiutowała piąta edycja, która sprawiła, że gra cieszy się obecnie największą w swojej historii popularnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones