"Dungeons & Dragons" z pełnym tytułem i nową datą premiery

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Dungeons+%26+Dragons%22+z+pe%C5%82nym+tytu%C5%82em+i+now%C4%85+dat%C4%85+premiery-146236
"Dungeons & Dragons" z pełnym tytułem i nową datą premiery
Widowisko fantasy inspirowane grą "Dungeons & Dragons" uzyskało swój oficjalny tytuł. W postach dystrybuowanych kanałami społecznościowymi studia Paramount Pictures przekazano, że pełna nazwa projektu brzmi: "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves". Ujawniona została również oficjalna data premiery – film zobaczymy na ekranach 3 marca 2023.

"Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" – co wiadomo o projekcie?Twórcy "Dungeons & Dragons" na razie nie dzielą się żadnymi szczegółami dotyczącymi widowiska inspirowanego najpopularniejszą grą RPG świata. Póki co dostaliśmy jedynie informacje o kolejnych angażach. W filmie wystąpią: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head i Hugh Grant. Zapewne więcej informacji uzyskamy w nadchodzących tygodniach – ujawnienie tytułu i daty premiery to jasna deklaracja, że rozpoczyna się akcja promocyjna filmu.


Pytany w wywiadach o klimat filmowego "D&D" Pine opisywał projekt jako połączenie "Gry o tron", "Narzeczonej dla księcia" oraz "Monty Python i Święty Graal" z domieszką "Goonies".

Za kamerą "Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" staną Jonathan Goldstein i John Francis Daley, scenarzyści "Spider-Mana: Homecoming" i reżyserzy "Wieczoru gier".

"Dungeons & Dragons" to gra RPG licząca już 45 lat. Na początku lat 80. cieszyła się niezwykłą popularnością i wywołała niepokój w konserwatywnych środowiskach amerykańskich stając się (obok muzyki heavy-metalowej) przyczyną tzw. satanistyczne paniki, jaka ogarnęła Stany Zjednoczone. W 2014 roku debiutowała piąta edycja, która sprawiła, że gra cieszy się obecnie największą w swojej historii popularnością.

Poniżej klip ujawniający tytuł widowiska:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones