"Ty": zdjęcie z 4. sezonu ujawnia nową datę premiery

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Penn+Badgley+jako+Joe+Goldberg+na+plakacie+czwartego+sezonu+serialu+%22Ty%22%2C+produkcji+platformy+Netflix-148576
"Ty": zdjęcie z 4. sezonu ujawnia nową datę premiery
źródło: materialy promocyjne
Premiera czwartego sezonu serialu "Ty" zbliża się wielkimi krokami. Kontynuacja popularnej produkcji Netfliksa pojawi się na ekranach wcześniej niż zapowiadano. Datę ujawniła poniższa grafika, przedstawiająca Penna Badgleya jako Joe Goldberga w nowym wcieleniu znajdującego się w Londynie:


"Ty" – co wiemy o 4. sezonie?Twórcy przed premierą czwartego sezonu przygotowują widzów na niespodziewane zwroty akcji. Penn Badgley przyznał, że Joe i jego podróż zmienią dotychczasowe oblicze serialu: Następny sezon może być zupełnie inny. Wszystko może być naprawdę inne.

Aktorowi wtórowała współtwórczyni "Ty" Sera Gamble, która zwróciła się do widzów: Zaufajcie mi, będziecie potrzebować czasu na przetworzenie tego, co się wydarzy… i może na postawienie kilku zakładów o to, dokąd to wszystko zmierza. W taki sposób usprawiedliwiała podział kolejnego sezonu na dwie części. Zostaną one udostępnione widzom w miesięcznym odstępie – zgodnie z powyższą grafiką będzie to 9 lutego i 9 marca 2023.

Po wydarzeniach z finału trzeciej serii wiadomo, że Joe przyjął nową postać – Gamble ujawniła, że nazywa się profesor Jonathan Moore. W nowych odcinkach fabuła będzie kontynuowana od momentu, w którym pozostawiliśmy bohaterów – postać odgrywana przez Badgleya wyrusza w międzynarodową podróż, co potwierdza opublikowane zdjęcie.


Fenomen serialu "Ty"Serial "Ty" powstał jako adaptacja powieści autorstwa Caroline Kepnes i produkcja stacji Lifetime. Ze względu na niskie wyniki oglądalności zaprzestano dalszej realizacji. Drugie życie serial otrzymał dzięki Netfliksowi, gdzie stał się niezwykle popularny. Streamingowy gigant zlecił również stworzenie kolejnych sezonów.

W obsadzie znaleźli się m.in. Penn Badgley, Victoria Pedretti, James Scully, Elizabeth LailShay Mitchell czy Jenna Ortega.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones