Shay Mitchell I

Shannon Ashley Garcia Mitchell

7,3
4 507 ocen gry aktorskiej
Shay Mitchell I
Shay Mitchell, urodzona jako Shannon Mitchell 10 kwietnia 1987 roku w Toronto, Kanada. Matka Filipinka, ojciec Irlandczyk/Szkot.

Już jako małe dziecko wykazywała uzdolnienia w dziedzinie sztuk scenicznych. Shay lekcje tańca rozpoczęła w wieku pięciu lat. Mając 10 lat wraz z rodziną Shay przeniosła się na zachód do Vancouver. Gdzie w wieku 11 lat trafiła do międzynarodowej agencji modelek, która przeprowadzała otwarty casting dla nastolatków i dzieci. Później, już jako nastolatka odnosiła sukcesy w modelingu. Pracując dla wielu firm w tak różnych miastach jak Bangkok, Hong Kong i Barcelona.

Chcąc skoncentrować się nad swoją prawdziwą pasją, Mitchell wróciła do Toronto gdzie rozpoczęła studia aktorskie. Jej ciężka praca opłaciła się, a po podpisaniu pierwszej umowy z agencją pojawiła się w serialu Degrassi: Nowe pokolenie oraz w kilku reklamach. Pojawiła się również w teledysku do przeboju "Hold My Hand" Sean Paul'a. Ponadto będzie można ją zobaczyć w nadchodzącym serialu ABC "Rookie Blue". Jej pierwsza główna rola to udział w serialu Pretty Little Liars (na podstawie popularnej serii książek), który zadebiutował na antenie ABC 8 czerwca 2010r. 

Shay niedawno przeniosła się do Los Angeles, należy również wiedzieć, że Shay jest smakoszem, ponadto miłośniczką aktywnego wypoczynku oraz zapaloną dekoratorką wnętrz.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 kwietnia 1987

miejsce urodzenia: Mississauga, Kanada

wzrost: 171 cm

Jest również modelką, prezentowała ubrania m.in. firmy Aéropostale. 
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2009 r. - "Hold my hand" - Sean Paul;
- 2016 r. - "Under You" - Nick Jonas;
- 2017 r. - "Help Me Help You" - Logan Paul & Why Don't We;
- 2018 r. - "In My Feelings" - Drake.
W 2014 roku wzięła udział w kampanii produktów firmy Carmex.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych