Shannon Ashley Mitchell

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":4150,"rate":7.333493975903615,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":18,"rate":7.888888888888889,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":9,"rate":7.444444444444445,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
7,3
4 150 ocen gry aktorskiej
Shay Mitchell
Shay Mitchell, urodzona jako Shannon Mitchell 10 kwietnia 1987 roku w Toronto, Kanada. Matka Filipinka, ojciec Irlandczyk/Szkot.

Już jako małe dziecko wykazywała uzdolnienia w dziedzinie sztuk scenicznych. Shay lekcje tańca rozpoczęła w wieku pięciu lat. Mając 10 lat wraz z rodziną Shay przeniosła się na zachód do Vancouver. Gdzie w wieku 11 lat trafiła do międzynarodowej agencji modelek, która przeprowadzała otwarty casting dla nastolatków i dzieci. Później, już jako nastolatka odnosiła sukcesy w modelingu. Pracując dla wielu firm w tak różnych miastach jak Bangkok, Hong Kong i Barcelona.

Chcąc skoncentrować się nad swoją prawdziwą pasją, Mitchell wróciła do Toronto gdzie rozpoczęła studia aktorskie. Jej ciężka praca opłaciła się, a po podpisaniu pierwszej umowy z agencją pojawiła się w serialu Degrassi: Nowe pokolenie oraz w kilku reklamach. Pojawiła się również w teledysku do przeboju "Hold My Hand" Sean Paul'a. Ponadto będzie można ją zobaczyć w nadchodzącym serialu ABC "Rookie Blue". Jej pierwsza główna rola to udział w serialu Pretty Little Liars (na podstawie popularnej serii książek), który zadebiutował na antenie ABC 8 czerwca 2010r. 

Shay niedawno przeniosła się do Los Angeles, należy również wiedzieć, że Shay jest smakoszem, ponadto miłośniczką aktywnego wypoczynku oraz zapaloną dekoratorką wnętrz.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 kwietnia 1987

miejsce urodzenia: Toronto, Kanada

wzrost: 172 cm

Jest również modelką, prezentowała ubrania m.in. firmy Aéropostale. 
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2009 r. - "Hold my hand" - Sean Paul;
- 2016 r. - "Under You" - Nick Jonas;
- 2017 r. - "Help Me Help You" - Logan Paul & Why Don't We;
- 2018 r. - "In My Feelings" - Drake.
W 2014 roku wzięła udział w kampanii produktów firmy Carmex.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych