WIDEO: Oto nowa animacja autorów "Epoki lodowcowej 2"

  • Informacja nadesłana
  • Filmy, Multimedia
Już od dzisiaj w kinach "Jak zostać czarodziejem" - zwariowana animacja dla dzieci od scenarzystów "Epoki Lodowcowej 2"! Zakręcona księżniczka, tresowane smoki, złośliwe trolle  i... mnóstwo śmiechu, sprawiają, że ta przygoda w głowie się nie mieści. "Jak zostać czarodziejem" to wciągająca opowieść o tym, że klucz do szczęścia zawsze leży w naszych rękach.  

3 21


Bohaterem filmu jest Terry - nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?

Wspólnie z Terrym naucz się nowych zaklęć i odkryj moc, którą masz w sobie. Wystarczy uwierzyć, że magiczny klucz do szczęścia jest w Twoich rękach.

Złośliwe trolle, tresowane smoki i... mnóstwo śmiechu, czyli "Jak zostać czarodziejem" w kinach od 3 sierpnia.