"Martwe zło" doczeka się kolejnej odsłony. Za kamerą początkujący filmowiec

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Martwe+z%C5%82o%22+doczeka+si%C4%99+kolejnej+ods%C5%82ony.+Za+kamer%C4%85+pocz%C4%85tkuj%C4%85cy+filmowiec-155252
"Martwe zło" doczeka się kolejnej odsłony. Za kamerą początkujący filmowiec
Francis Galluppi ("The Last Stop in Yuma County") będzie scenarzystą i reżyserem nowej odsłony kultowego cyklu horrorów "Martwe zło". Film powstanie dla należącego do Sama Raimiego i Roberta Taperta studia Ghost House Pictures.   

Francis Galluppi ma pomysł na "Martwe zło"Szczegóły projektu trzymane są na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ma to być oryginalna historia, z którą Galluppi zgłosił się do Ghost House. Francis Galluppi to opowiadacz historii, który wie, kiedy trzymać nas w napięciu, a kiedy uderzyć eksplozją przemocy. Jest reżyserem, który w swoim pełnometrażowym debiucie wykazał się niezwykłą kontrolą - zachwala filmowca Sam Raimi.


"The Last Stop in Yuma County" to historia komiwojażera, który w trakcie noclegu w prowincjonalnym miasteczku w Arizonie staje się zakładnikiem dwóch złodziei. Bandyci zrobią wszystko, aby tylko zabezpieczyć łup pochodzący z napadu na bank. Film będzie miał premierę 10 maja.  


Powrót "Martwego zła""Martwe zło" to kultowa seria horrorów, którą rozpoczął film z 1981 roku. Doczekał się on dwóch kontynuacji oraz serialu.

Po raz pierwszy cykl został odświeżony przez Fede Álvareza w 2013 roku. Ten film jednak sprawił, że na dekadę marka zniknęła z kin.

W 2023 roku powróciła w wielkim stylu. Kosztujące 20 milionów dolarów "Martwe zło: Przebudzenie" zarobiło na całym świecie ponad 146 mln dolarów. Aktualnie trwają prace nad spin-offem cyklu, który ma wyreżyserować Sébastien Vaniček.

Zwiastun filmu "Martwe zło: Przebudzenie"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones