Łukasz Garlicki

6,2
5 062 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Garlicki

Widziałem go na planie filmu "Brzydula". Absolutny brak jakichkolwiek manier, wielki gwiazdor. Jednym słowem "buras". Ani wyglądu, ani umiejętności. Jestem na NIE.

magoo_king

On po prostu w "Brzyduli" kreuje taką postać. I skoro odniosłeś/odniosłaś wrażenie, jakie można zobaczyć w Twoim wpisie, to oznacza, że kreacja w tym serialu mu się wyjątkowo udała.

Angel_tg

Ale twój przedmówca powiedział, że widział go na planie a nie w
telewizji.

A co do tego aktora. Nigdy mnie nie przekonywał, od "Syzyfowych prac"
nie mogłem się przekonać do niego. Ale staram się więc na razie jestem
daleki od ocen.

Pozdrawiam

eidur86

W "Sforze" irytujący, żenujący - jak cały film. "Warszawa" i "Syzyfowe prace" - lepiej, ale też bez specjalnego wrażenia. Jak na mój gust cieniutki aktor.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WielkiSzu

Pisałem o nim parę miesięcy temu. Zaczyna mnie do siebie przekonywać
jako aktor (człowieka nie znam). Myślę, że jeszcze nic straconego i
pojawi się dla niego jakaś ciekawa rola.

Pozdrawiam

eidur86

Też widząc z nim wywiady wydaje się bardzo szorstki i niesympatyczny, ale jako aktor całkiem fajny :)

magoo_king

Niestety, muszę się zgodzić. Miałam "przyjemność" gościć tego pana w sklepie, w którym pracuję. Wprawdzie obsługiwała go koleżanka, ale i tak ciężko było nie zauważyć, że zachowywał się jak ostatni burak - gdy nie chciała się nabić promocja i koleżanka chciała zadzwonić po kierownika, warknął, że "on się pier***lić nie będzie", po czym trzasnął towarem o ladę i wyszedł. Gentleman w każdym calu.

cymbalina

A ja miałem przyjemnośc gościć p.ŁUKASZA u siebie w sklepie. Zero napinki, zwykły człowiek...poprosiłem go o autograf, bez problemu mi go dał. Ja na to "wielkie dzięki", a on "To ja dziękuję". Druga sytuacja kiedy p.Garlicki u mnie kupował, zdarzyła sie podczas spięcia z klientem który rozwalił wystawke reklamówką i wdał sie ze mną w mała awanturę... W dwóch słowach p.ŁUKASZ uciszył klienta..więc nie za bardzo wiem co wy piszecie, bo ja ma zupełnie inne odczucia

Escar

Ci aktorzy trochę mniej znani niż te największe gwiazdy na ogół cieszą się gdy są rozpoznawani, więc to nic dziwnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones