Aaron Eckhart

Aaron Edward Eckhart

7,6
19 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Eckhart

Witam wszystkich
Czy Wam też wydaje się, że ma on niesamowity talent do wyrażania emocji ? Oczywiście przy
byciu aktorem bez tego się nie obejdzie :D Ale tutaj dostrzegam coś wyjątkowego, co do mnie
trafia. Może to tyko moje osobiste odczucie - moja interpretacja jego osoby. Ale uważam, że
Aaron Eckhart jest zaje*istym aktorem, który ma trochę pecha do niektórych filmów. Np. gdyby nie
on oraz Yvonne Strahovski film pt. I, Frankenstain byłby (moim zdaniem) kompletną klapą z
wątkiem satanistycznym. Eckhart paradoksalnie do treści filmu nadał postaci życie, w
mistrzowski sposób. Jestem ciekawa, co mi odpowiedzą internety xD Już się boję. Skontrujcie
moje argumenty, hejtujcie, róbcie co chcecie, ale z dobrym uzasadnieniem proszę :D
Pozdrawiam :)

kasia970427stasia

Aaron,to jeden z moich ulubionych aktorów. I rzeczywiście,widziałem go już w wielu filmach - ale najbardziej mnie ujął rolą Harveya Denta w filmie 'Mroczny Rycerz' . Najpierw dał nam nieskazitelnego prokuratora pełnego nadziei na zmiane miasta, na tryumf sprawiedliwości - potem dał nam zawiedzionego człowieka i zrozpaczonego po stracie bliskiej osoby a ostatecznie bandyte który sie mści. Dał nam 3 wersje jednej postaci , co noeczęsto jest w filmie wykonalne w tak przekonujący sposób. Aaron ma po prostu pecha do wyboru filmów i przez pryzmat filmów jest oceniany

kasia970427stasia

Też chciałabym się z Tobą zgodzić, ze ma coś wyjątkowego, jest świetnym aktorem i zawsze chętnie oglądam jego role. Faktycznie czasem kiepsko trafia [np. Wrobiony], ale jak już trafi... :)

kasia970427stasia

I, Frankenstein był totalną klapą. Choćby zagrała tam Meryl Streep i Marloon Brando to z takim scenariuszem film byłby klapą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones