Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson


W każdym filmie,w którym oglądała zupełnie inaczej wykreowana postać a w tym wieku to już
bardzo dobry znak. Przekonywujący jest. Szkoda, że się tak zapuścił bo w tej kodyjce dla
nastolatek pamiętam, że wyglądał bardzo apetycznie. No i Anglik ;) Kolejny bonus do
atrakcyjności.

IKnowWhatYouAre

totalnie się z Tobą zgadzam! Wielka przyszłość przed nim!

blairwaldorf1992

Na dodatek śliczny. Te błękitne oczy w Annie Kareninie.

IKnowWhatYouAre

Zapuścił się?Ale w jakim sensie? Co ty gadasz... Nadal zajebisty aktor ;D Odkryty przeze mnie przypadkiem ;)

bellatrixx_2

No nie czarujmy się. Lepiej wyglądał jak nie miał tego gęstego zarostu i długich włosów. Aktorstwo nie ma tutaj nic do rzeczy.

IKnowWhatYouAre

Co kto lubi. Mi taki też odpowiada.

IKnowWhatYouAre

To ja chyba jestem dziwna, bo właśnie teraz w tej niby" zapuszczonej' wersji podoba mi się najbardziej. Jest bardziej męski, a nie lalusiowaty, jak wcześniej.

xena_4

Bo Polki lubią zapuszczonych.

IKnowWhatYouAre

Jest zasadnicza różnica między facetem zapuszczonym, a prawdziwie męskim. W życiu bym się nie obejrzała za łysym kolesiem z ogromnym brzuchem, jakich niestety pełno w Polsce. Brzydzę się też tymi metroseksualnymi (to pewnie twoi ulubieńcy). Wolę coś pośrodku, jak teraz Aaron - zadbany, ale nie wymuskany. Jeśli bardziej wolisz wymuskanych niczym lalki Barbie, to już twój problem.

xena_4

Nie, metroseksualnymi nie. Tych bez zarostu, nie-kudłaczy. W Albercie Nobbs wyglądał najlepiej i w przybliżeniu tak jak mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones