Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
25 591 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

Moim zdaniem to lepiej go opisuje niz "przystojny". ma niesamowicie piekna twarz.

Shinichi

Prawda.

Shinichi

Widziałam go tylko w "Pokój na czacie" i też mi się spodobał, choć może nie do tego stopnia, by określić go jako piękny. Ale zdecydowanie ma w swojej urodzie "to coś".

użytkownik usunięty
Shinichi

Czy ja wiem. Facjata jak każda inna. Minus za to, że gustuje w milfach.

Jego milf paskudny, ale nawet jako facet jestem w stanie stwierdzić, że jego rysy twarzy na bank sprawiają iż kobitkom nogi miękną, czsem też rurka.

użytkownik usunięty
Spidey_

Co racja to racja, uroda jego "wybranki" pozostawia wiele do życzenia. No ale jak to mówią, miłość jest ślepa.

Shinichi

ładny ale w białych włosach mu lepiej : )

Shinichi

Jestem w pełni Hetero, ale po obejrzeniu Zwierząt ciepło mi się robiło na jego widok xDDD Sawages i Avengers. I do tego utalentowany, skreślony na starcie przez zazdrośników :D
(

pariziom22

"Jestem w pełni Hetero, ale po obejrzeniu Zwierząt ciepło mi się robiło na jego widok" - w takim razie chyba raczej bi XD

Shinichi

zgadzam się.. w każdej fryzurze wygląda świetnie. chyba mój ideał ;p

Shinichi

Klasyczny starozakonny. Jak go tylko zobaczyłam to od razu sprawdziłam w sieci czy mój żydowski radar ma rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones