Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
25 638 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

W Annie Kareninie mnie zauroczył. Bardzo podobała mi się jego rola. Chyba zaczne ogladac inne filmy z nim

nunax4

Mam te same odczucia. Zakochałam się :)

MaMich

Bez przesady- zakochać się od razu? :) Muszę powiedzieć, że te oczy ma zniewalające, urodę też, ale czy jego gra jest dobra? Czy jest w stanie zgrać wszystko? Czy jest stworzony do większych ról niż Kick Ass? Oby tak :) A Anna Karenina swoją drogą ciekawie zrobiony film choć sama za takim gatunkiem nie przepadam. Nawet Keira mnie zaskoczyła mimo, że za nią nie przepadam.

nunax4

W A.K. wygląda jak żigolak, masakra na szynach, jeszcze ten chamsko doklejany wąs...

nunax4

Szkoda tylko, że grał jakby połknął kij. Bardzo drewniany aktor.

qartek

Jak kij - może i tak jeśli chodzi o film Anna Karenina, ale w innych? Co myślicie? Obejrzałam kilka i nie wiem w sumie co myśleć. Niby fajnie, ale jakby czegoś w nim brakowało... Cóż uroda to nie wszystko, to jedynie namiastka ;)

qartek

apropo tego, że połknął w tym filmie kij,on nie grał tak do końca sztywno tylko miał ograniczenia, wiecie jak trudno jest odtworzyć tamte czasy. Osobiście w tym filmie ( podkreslam, że tylko w tym filmie) podobała mi się bardziej jego gra aktorska niż Jude Law. No wiecie tamte czasy, obyczaje, zachowania, godne i niegodne, powściagliwość.

nunax4

świetnie tutaj zagrał zakochanego,wspaniałe oczy ! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones