Adam Herz

6,3
208 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Adam Herz

Bez przesady! Pisząc coś takiego jak american pie miałby resztki godności i nie podpisywał się pod takim kiczem (delikatnie pisząc) własnym nazwiskiem (no, chyba iż to nie jego prawdziwe).
Na razie 1/10, bo skali minusowej tu nie ma. Nie wiem czy kiedyś napisze coś dobrego. Pewnie nie, skoro po pierwszej części nie zorientował się że talentu pisarskiego nie posiada.

użytkownik usunięty
Arrakin

Dobrze ze ty tez sie swoim nie podpisales pod takim komentarzem bo on to dopiero swiadczy o tobie...

Arrakin

Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią. To dzięki niemu trzy pierwsze części były dobre, później zrealizowano kolejne gorsze produkcje. Teraz pisze scenariusz do nowego AP i jestem zadowolony że to właśnie on. AP ma swój własny unikalny klimat.

Arrakin

Teoria się potwierdziła, dzięki niemu (mam na myśli oczywiście Adama Herza) American Pie Reunion jest równie dobre, a momentami nawet lepsze, niż pierwsze 3 części. Reszta to na siłę dorabiane podróbki.

Arrakin

Szczerze to jak dla mnie to filmy są genialne, oczywiście 4 części w których grają ci sami aktorzy są najlepsze. Ale trzy inne wcale najgorsze nie są. Poza tym filmy tego typu zawsze znajdą uznanie a to dlatego, że są dobrą odskocznią od normalnego życia. Jak wiadomo trochę humoru zawsze jest potrzebne a jak by nie było to te filmy zawsze mają go dużo i dobrze się je ogląda nawet kilka razy.