Adam LambertII

Adam Mitchel Lambert

7,5
117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Lambert

Gosc ma naprawde swietny glos - niesamowicie mocny, charakterystyczny i wyjatkowa barwa - tylko problem jest taki, ze marnuje swoj potencjal grajac muze, ktora od biedy ujdzie za glam pop, ale i tak wpasowywuje sie w zwykly pop, ktorego pelno w rozglosniach. W ten sposob nie stworzy niczego, co na trwale zapisze sie w historii muzyki, a szkoda, bo naprawde ma talent. Pomijam jego image i zachowanie (mnie nie przeszkadza i powiem nawet, ze jest oryginalny choc niczym specjalnym sie nie wyroznia). Biorac pod uwage jego wspolprace z Queen, to mimo swej charyzmy, nie do konca tam pasuje, zreszta Freddiego i tak nikt nie zastapi. Mimo wszystko chcialabym, by zaczal tworzyc cos, co naprawde zwali z nog, bo naprawde stac go na to. No ale poki trzyma sie muzy, ktora przynosi latwa i szybka kase, poty bede zmuszona sluchac piosenek w typie "Whataya want from me" (nie to ze nie znam innych, po prostu podaje te kojarzona przez wiekszosc).

PS: Covery "Mad World" i "Ring of Fire" w jego wykonaniu sa moim zdaniem naprawde dobre.

Metropholis

Ja uwielbiam go odkąd wygrał amerykańskiego idola .
Ma nieziemski głos zdziwiłam się , że zajął 2 miejsce , ale to , że jest homoseksualistą i nie ukrywał tego na pewno miało znaczenie.
Ale ciesze się ,że i tak się wybił .
Chciałabym również żeby lepiej wykorzystał swój talent wokalny , ale cóż czas pokarze :D

asika9322

Nie ma to jak najpierw napisac że "wygrał" a zaraz potem "że zajął 2 miejsce" :)

Głos ma naprawdę nieziemski i uwielbiam go, ale muza na jego płytach raczej mało mi przypadła do gustu. Potrafi zaśpiewać wszystko, czemu akurat to...? :(

zgadnij_kto

Przepraszam. Mały błąd z mojej strony, ale patrząc obiektywnie Adam został sławny i bez pierwszego miejsca.
Może w przyszłości zajmie się muzyką, która dorównuje jego talentowi :)

A w zasadzie wszystkie piosenki, które zostały wykonane przez niego w idolu są niepowtarzalne.
'' Feeling Good '' wymiata:D

zgadnij_kto

Głos ma nieziemski, z tym się muszę zgodzić, ale co do jego muzyki to mnie się wydaje, że najważniejsze jest to że on się w nią wczuwa i śpiewa ją nie z przymusu - jak powiedziałeś/aś, że potrafi zaśpiewać wszystko - tylko dlatego, że naprawdę lubi taki rodzaj

Strzyguska

uważam,że jest niesamowity,a jego głos to dar-potrafi wspaniale wykorzystać jego walory.moja ulubiona piosenka-time for miracles.

Metropholis

yup, "Mad World" czy np. "Tracks of My Tears" są super, a "A Change Is Gonna Come" powala :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones