Adam Małysz

8,3
52 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Adam Małysz

A Dlaczego jak wpisałem Adam Małysz by sobie zagłosować to czytam że A. Małysz to aktor

Wierze Że to dobry Sportowiec, wierzę nawet że on jadał te bułkę z bananem i sam to sobie wmawiam jak kupuję banany ale żeby tu był Opis Aktor zamiast Sportowiec hmmmm

PabloPS

Po prostu ma kilka filmów dokumentalnych o sobie samym i filmweb zaklasyfikował to jako aktorstwo.

Rezer15

No ok ale film dokumentalny jest o sportowcu , jak zrobią film o Hitlerze to zaraz też nazwą go aktorem

PabloPS

Są filmy dokumentalne o Hitlerze na filmwebie np. Apokalipsa. Siła Hitlera i nie ma go i innych postaci tam występujących na starych taśmach filmowych w obsadzie, uważam, że Małysz też nie powinien być zaklasyfikowany jako aktor ale to nie moja decyzja i nie mam na nią wpływu.

Rezer15

A ty jesteś jakimś moderatorem tutaj ?
cytuje :
"uważam, że Małysz też nie powinien być zaklasyfikowany jako aktor ale to nie moja decyzja i nie mam na nią wpływu."

;-) Zaszczyt mnie kopnął ?

PabloPS

Umiesz czytać, z tego co napisałem wynika, że jestem zwykłym użytkownikiem, gdybym miał coś do powiedzenia to Małysz nie był by sklasyfikowany jako aktor. A ty się spinasz jakby ci ktoś ujął na Honorze.

Rezer15

Odebrałem jakbyś wziął do siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones