Adam SandlerI

Adam Richard Sandler

7,7
44 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sandler

... i błyskotliwy jak poseł Błaszczak. To fenomen Hollywood. Laureat rekordowej liczby Malin, który wciąż uważa, że jest śmieszny, i wciąż znajduje kogoś, kto go zatrudnia do filmu. A tam się marnuje. Powinien zabawiać gości weselnych lub widzów Familiady.

belmont33

Popieram, irytujący aktor, właściwie żaden z niego aktor... Tymi samymi uczuciami darzę Owena Wilsona. Bez urazy dla fanów tych panów :P

belmont33

on sam produkuje swoje filmy geniuszu. wszedl na taki poziom ze nie potrzebuje obcych wytworni i zgarnia jedne z najwiekszych gazy w hollywood

belmont33

również za nim nie przepadam, ale z tego co pamiętam rekordzistą, jeżeli chodzi o Złote Maliny jest Sylwester Stallone ;]

nie_zarejestrowany

z tym że Stallone do historii przejdzie jako Rocky,a tego człenia ludzie zapomną :D

adamb81

fakt, Stallone ma bogatszy repertuar
poza tym dość jasno napisałem, że za Sandlerem nie przepadam, a co do Stallone'a to cóż, bez wątpienia nakręcił sporo fajnych filmów akcji (również komediowych), ale z tego co słyszałem to ma dość wredny charakter, ale to chyba temat pod inną postacią

belmont33

A ja też kilka filmów oglądałem. I wiem, że Adam potrafi zagrać dobrze. Niemniej prawda - robi to rzadko. Wbrew temu co zwykło przynosić aktorowi uznanie. Być może, calkiem paradoksalnie, w tej negacji znalazła się metoda. Na sukces komercyjny chyba nie narzeka.

Nie sposób filmów Sandlera oceniać szczególnie wysoko. Ale jako postać filmu, to jedna z moich ulubionych. Przypomina, że nie każdy chce nadymać się w odtwarzaniu nadmiernie wyszukanych scen i scenariuszy. Nie każdego celem życiowym jest wsadzanie głowy pętlę... muchy lub krawata.

Dobry Boże, sam wiesz jak bardzo w mojej wypełnionej sztucznością codzienności choć raz chciałbym wcielić się w któregoś z bohaterów Adama. Dzięki Ci za niego.

belmont33

Rekordzistami w liczbie Złotych Malin są Madonna i Stallone, więc Sandlerowi sporo brakuje. To jest po prostu jego styl i on jest siłą napędową każdego filmu w którym gra, dlatego nie ma zagrożenia, że zepsuje jakiś dobrze zapowiadający się film, ale czasami wychodzą mu ciekawe role. To jest powód dla którego dałem mu 5.

belmont33

Właśnie obejrzałem drugi film z tym aktorem i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
Złote Maliny, Złote Oskary, Złote Palmy - okej, są może wyznacznikami, ale lepiej kierować się własnymi odczuciami, a nie cudzymi <3

belmont33

Ja za to lubię Sandlera z jego wczesnych filmów ("Happy Gilmore" czy "Od wesela do wesela"), a także tych nieco późniejszych ("Dwóch gniewnych ludzi" czy rewelacyjna rola w "Zabić wspomnienia"). ale w tych najnowszych dziełach ("Jak i Jill" i "Żona na niby") Sandlerowi nie idzie za dobrze i jeśli dalej będzie tak grał to nie wróżę mu dobrzej przyszłości.

belmont33

heh ale się uśmiałem czytając Twój komentarz :) W sumie dorównuje Karolowi, może to on mu podsyła dowcipy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones