Adelaide Kane

Adelaide Victoria Kane

7,0
3 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adelaide Kane

Nie cierpię ją z role Cory Hale w Teen Wolf !

oliwia6314

No wiem i bo tak jest nakręcił się wyszło zależy od reżyser :/

Nitro2050

Wiem że zależy od reżysera. Ale i tok jej nie lubie.

oliwia6314

Też nie bardzo mi się podobała w Teen Wolf'ie, lecz w Reign po prostu mnie zachwyciła :)

oliwia6314

A mi się bardzo podobała w Teen Wolfie. Nawet chciałam żeby jej postać była ze Stilesem :D Szkoda,że już jej nie będzie zbyt często (lub w ogóle) w TW , ale zgadzam się że w Reign odwala kawał dobrej roboty.

martix_140

no wlasnie ona i Stiles to by bylo coś ...osobiscie nie lubie Lidii i uwazam ze mógłby dac sd z nia spokój i wybrac Korę ( nie obejrzałam jeszcze calego TW wiec nie wiem co i jak )

ada565

Ja też bardzo lubię jej rolę w Teen Wolf. I zgadzam się, że on powinna być ze Stilesem. Z tego co słyszałam to ma wrócićdo serialu.

QShadowQ

ale super :D oby to była prawda bo sie nie mg doczekac ....miałam ogladac Reign czy jakos tak ale jakos mnie nie wciągneło :D

ada565

Cóż pozostaję tylko czekać. Ogólnie jestem zła, że na razie nie gra, bo świetnie się wczuwała w rolę i nie rozumiem czemu ją tak jakby chwilowo wywalili. Może na przez fabułę....

QShadowQ

własnie Derek ja ratuje wyjezdzaja ...on nagle wraca z wujem a o niej ani slowa ...ale moze tez byc tak ze ona gra w tym Reign i nie moze tego pogodzic czy cos :D

ada565

Może mam nadzieję, że wróci, bo tak głupio, że dopiero co doszła do serialu i już jej nagle z powrotem nie ma. W najnowszym odcinku Teen Wolf s03e18 Riddled Derek mówił, że wyjechał z Corą do Ameryki Południowej bo to tam spędziła większość czasu po pożarze i ona tam została, a on wrócił.

QShadowQ

yhy to supio ja jeszcze nie doszłam do konca ....ale juz jestem co raz blizej niestety

ada565

Ja oglądam każdy odcinek na bieżąco :D i teraz muszę czekać na następny :(

QShadowQ

najgorsze jest właśnie takie czekanie he he ale coż zrobic wazne ze są nowe odcinki :)

ada565

Dokładnie, a najgorsze czekanie jest tuż po tym jak dopiero co obejrzało się nowy odcinek i chcesz obejrzeć następny, bo cię ciekawi fabuła, a tu nie ma, trzeba czekać co najmiej tydzień :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones