Adrian Grenier

Adrian Sean Grenier

6,8
2 559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrian Grenier

Czy on nie jest piękny? Jest po prostu idealny. Ja chce takiego faceta!!!

Katie_9

calkiem fajna dupa ale na tym zdj wyszedl srednio

Jamaica69

No no fajny jest!:)Odkryłam go w jakiejś młodzieżowej komedyjce parę lat temu i od tego czasu ogladam z nim wszystko co mi wpadnie w rece. Szkoda że jest nieosiągalny...

Katie_9

mnie jako faceta przeraza podniecanie sie kobiet na wodok takich facetow. Ja nigdy nie bylem i nie bede piekny :) ale zdecydowanie nie rozumiem z czego sie bierze coraz wieksza podnieta w kierunku sniewiescialych facetow? ahh Wy kobiety niedugo zrocie symbolem seksu z kogos kto bardziej przypomina kobiete. A gdzie mskosc? Sila (nie mylic ze stedydami) itd? Przerazajace....

mskol

Bardziej przerażająca jest Twoja znajomość języka polskiego. A właściwie to jej brak.

mskol

Ale przecież on nie jest zniewiescialy :O Akurat ten aktor wygląda całkiem męsko... Zniewiescialy to jest ktoś, kto wyglądem nie daje wątpliwości, jakiej jest orientacji seksualnej.

Katie_9

Popieram! Piekny jak ja jebie! :) W szczególności z dłuższymi loczkami i trzydniowym zarostem mmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

Katie_9

A dla mnie akurat mega irytujący i absolutnie paskudny.

Kassandra85

Zdania ekspertów są podzielone.

_Garret_Reza_

Gust jest jak dupa, każdy ma swoją :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones