Agata Młynarska

Agata Maria Młynarska

7,5
150 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Agata Młynarska

nie wiem czemu taka niska średnia

użytkownik usunięty
BlackShit

Właśnie dlatego, że tylko MILF, jak raczyłeś ją nazwać. Zresztą to kwestia gustu. Jeden by ją chciał przelecieć, inny nie. Ja należę do tych drugich. Zawsze mnie ta kobieta wkurzała, jej głos, sposób prowadzenia programów. A już wkurzyłem się na maksa, jak dowiedziałem się, że należy do tzw. antypetardowców. Z rolą Agnieszki Leśniewskiej w ogóle sobie nie poradziła. 20 - 15 lat temu ubierała się jak nauczycielka w kwiecie wieku, a teraz nosi się jak licealistka. Co z tego, że nogi długie i zgrabne, skoro rysy twarzy i uśmiech są koszmarne? Takie moje zdanie.

BlackShit

Niska ocena bo oceniamy umiejętności a nie wygląd. A wygląd obecnie jest bardzo dobry bo 15 lat temu wyglądała strasznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Dla mnie to mega sztuczna żałosna baba która na siłę robi z siebie nastolatkę. Latka lecą a ona jak Ibisz- coraz młodsza. Tylko czekać aż jej nos odpadnie.. Nie ocenię jej zdolności aktorskich bo nie widziałam jej w żadnym filmie/serialu ale jako prowadząca jest ok, tylko irytują mnie strasznie kobiety które zamiast zachować klasę i starzeć się z godnością zachowują się jak nastolatki.

BlackShit

Blyrwa jakich wiele

BlackShit

Jej siostra mi się bardziej podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones