Agata Załęcka

Agata Małgorzata Załęcka

6,1
853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Załęcka

Agata Załęcka miała bardzo trudne zadanie w momencie kiedy zdecydowała się zastąpić Katarzyne Pakosińską co więcej myśle, że świetnie sobie poradziła - bez wątpienia ma talent komediowy. Dodatkowym atutem jest oczywiście to że jest bardzo ładna. Miałam okazje oglądać ją na deskach teatru oraz spotkać ją prywatnie - poza wszystkim jest to bardzo sympatyczna i urocza osoba która w przeciwieństwie do innych nie gwiazdorzy i nikogo nie udaje ... życzę jej jak najwięcej sukcesów i ról skrojonych na miarę jej możliwości :)

widzę, że pani Agata Załęcka jest tak wybitną aktorką, że ma tak wierne grono fanów, którzy tego samego dnia zakładają konta na filmwebie i oceniają tylko produkcje w jakich grała, a jej każdą rolę oceniają na 10. Naprawdę największe aktorki i aktorzy mogą, tylko pozazdrościć tak wiernych i oddanych fanów i oczywiście talentu pani Załęckiej. ;)

użytkownik usunięty
grzegofz

No brawo!!! brawo!!! brawo!!! gratuluje spostrzegawczości!!! Nareszcie wszystkie frustracje wylane musi czuć Pan ogromną ulgę, a teraz poważnie: Kuba Wojewódzki swego czasu powiedział bardzo ważne słowa i tu cytat "Tego typu komentarze piszą słabi ludzie, słaby to nieudacznik, a nieudacznik to marne życie i tu koniec cytatu. Jeszcze coś ?

Kuba Wojewódzki mówił tak o osobach, które hejtują, a nie o osobach, które zwracają uwagę na zwykłe oszustwo.

grzegofz

Oszustwem to jest sztuczne zaniżanie rankingu Agaty, bo pewnemu „zakonowi” nie spodobało się, że Agata skorzystała z gwarantowanego konstytucją prawa do wolności wypowiedzi ...

Qubeks

zakonowi? czyli jedni zaniżają, a inni zawyżają tej Pani oceny? to jaka jest prawdziwa ocena? i o co chodzi z tą wolnością słowa? ja ją znam tylko z dwóch rzeczy: paradokumentu Na Sygnale i słabych występów w kabarecie Moralnego Niepokoju

grzegofz

Chłopie wyluzuj. Skoro taka słaba, to czemu zaglądasz na jej profil?

Qubeks

sprawdzałem obsadę Na Sygnale i nie napisałem, że jest słaba, tylko, że miała słabe występy w kabarecie

grzegofz

Wybierz się do teatru, Capitol, Kamienica, Krakowska Fundacja Teatralna, obejrzyj Miasto skarbów i parę innych seriali. Zdobądź więcej aktualnych danych i wtedy oceniaj. Powierzchowność to element charakterystyczny dla dzisiejszego świata, a warto zgłębić temat, bo inaczej totalnie zgłupiejemy. Oczywiście osoby publiczne poddawane są bezustannej ocenie i krytyce, ale warto, aby krytyka była konstruktywna. Dobrej nocy

Qubeks

wszedłem na profil tej Pani i zobaczyłem po prostu kilka podejrzanie pochlebnych opinii z jednego dnia, to napisałem co o tym sądzę i tyle. Uważam, że takie fałszowanie rzeczywistości w pozytywną albo negatywną stronę jest po prostu złe.
Jeżeli wybiorę się na sztukę, w której tej Pani gra, to nie ze względu na nią, tylko aktorów, którzy już wywarli na mnie pozytywne reakcje, bo jak narazie ta Pani jest mi obojętna. Może jak zobaczę ją w jakiejś fajnej roli, to ją polubię, ale na pewno nie będę pochwalał sztucznych opinii wypisywanych masowo przez znajomych? albo menadżera? jakiegoś aktora, aktorki.
Dobrej nocy

użytkownik usunięty
Qubeks

zagląda, zagląda i będzie zaglądał i druga przykra sprawa nie można z nim wygrać należy ignorować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones