Agnieszka GrochowskaI

Agnieszka Grochowska-Gajewska

7,4
22 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Grochowska

Kiedyś coś tam mi się obiło o niej o uszy, ale nigdy się jakoś nią specjalnie nie interesowałam.
Dopiero po obejrzeniu filmu o Wałęsie naprawdę mi się spodobała. Jej gra aktorska nawet
bardziej mnie kupiła niż Więckiewicza ;) On oczywiście też zagrał świetnie i bardzo realistycznie,
ale miałam uczucie jakiegoś takiego niedosytu, a z Agnieszką było odwrotnie ;) Teraz weszłam na
filmweba Agnieszki i patrzę... tak mało ma ról telewizyjnych? Strasznie się zdziwiłam, ma wielki
potencjał aktorski,a w tak w niewielu filmach zagrała. Powoli coraz bardziej przestaję wierzyć w
obecną polską kinematografię...

Noelle_4

Też przestaję wierzyć w obecną kinematografię patrząc na polskie kinowe filmy. A Grochowska jest aktorką sztuczną, w jej postaciach nie ma nic naturalnego, ponieważ nie potrafi ona zmienić w sobie nic do konkretnej roli. W każdym filmie widzę ją jako aktorkę, która nie umie się wpasować, nie umie grać. Widziałaś "Bez Wstydu"? Ona nawet nie umie krzyczeć tak, żeby widz wierzył w dramat rozgrywanej sceny.

jealouss

nie oglądałam "bez wstydu", może po prostu rola w "Wałęsie" jej się udała i tyle...

jealouss

Polska kinematografia obok chłamu robi od kilku lat całkiem dobre filmy. Nie doceniasz A. Grochowskiej. A może ty jesteś po prostu "jealous" (koleżanko raczej niż kolego), bo jest dobrą aktorką i wyjątkowo piękną kobietą? Hm?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones