Agnieszka Holland

2,7
16 023 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Agnieszka Holland

Jej twórczość oceniana na 2.8, a filmy, które oglądałem, mają ocenę blisko 7 albo więcej. Poza Janosikiem. Przynajmniej 2 seriale, które reżyserowała. "House of Cards" i "The Wire" są oceniane jeszcze wyżej i należą do najbardziej cenionych seriali w historii kina. Oczywiście mam na myśli sezony "House of Cards" z Kevinem Spacey, kolejnych nie chciało mi się oglądać. Także jest oceniana za swoje poglądy i głównie 1 film, "Zielona Granica" (nie ocenię, bo nie oglądałem), a wszystkie komentarze na jej temat są negatywne.

kinomanpl

W sumie każdy ma prawo oceniać jak chce, ale jednak to jest strona, gdzie bardziej chyba powinno się oceniać twórczość. I Patryk Vega ma ocenę 4.1. Serio? Facet od lat nie nakręcił nic dobrego, a ostatnio robi takie gnioty, że nawet zwiastuna nie daję rady obejrzeć do końca. I on ma wyższą ocenę niż Agnieszka Holland, reżyserka takich filmów jak "Całkowite Zaćmienie" czy "Europa, Europa"?

kinomanpl

House fo cards ona 1 odcinek zrobiła,a zapewne mówisz o wysokiej ocenie serialu jako całości.The Wire to samo.

levy42

No i? Wszystkie odcinki "The Wire" są świetne. Tak samo jak wszystkie odcinki "House of Cards" przed odejściem Kevina Spacey'a. A poza tym wszystkie jej filmy, które widziałem, oprócz "Janosika", mają wysokie oceny. A taki Vega ma 2 razy wyższą ocenę, chociaż od lat robi straszne gnioty, a i wcześniej poza "Pitbullem" nie ma nic naprawdę wartego uwagi w swoim dorobku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones