Agnieszka Holland

2,8
15 667 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Agnieszka Holland

Dawno w polskiej telewizji nie było czegoś tak dobrego.

monsieur_Trelkovsky

Uważam, że ten serial jest kompletnie nie na miejscu. Pokazuje tylko wszystko to co widzieliśmy w ciągu ostatnich lat. Może gdyby powstał za 20lat, wniósłby coś, ale teraz? Holland poszła totalnie w komercję, nie mogąc spełnić się jako reżyser filmów fabularnych. Nie mogę oprzeć się pokusie, by zanegować jej wątpliwy talent. Jest tylko zwykłą reżyserką, nie wybijającą się nic poza prezciętność.

kino_ambitne_rulez

Do tego dochodzi jeszcze żenująco słaba realizacja (mam tu na myśli przede wszystkim zdjęcia)

BelaLugosi

"Ekipa" jest zrealizowana naprawdę profesjonalnie, może z wyjątkiem tych dwóch odcinków, w których doszło do ataku na zamek. Tyle, że tych akurat Holland nie reżyserowała. Moim zdaniem cały serial to political fiction pierwszej klasy. Świetnie zagrany, poprowadzony i napisany. Trzyma w napięciu, śmieszy, kiedy trzeba. No i nie stroni od polskiej rzeczywistości politycznej, choć ją przetwarza. Po prostu: inteligentna telewizyjna rozrywka.

kino_ambitne_rulez

Kinoambitnerulez, ale pieprzysz trzy po trzy. To, ze Holland ostatnio nie kreci arcydziel, to znak, ze ma kryzys tworczy, a nie to, ze jest przecietna rezyserka. Czy widziales chociaz polowe z jej starszych filmow? Bardzo w to watpie, bo np. taki 'Tajemniczy ogrod', 'Zabic ksiedza' czy 'Europa, Europa' to znakomite dramaty. Przecietna rezyserka nie dalaby rady takich nakrecic. Ja, bedac szczerym, nie mialem okazji ogladac jeszcze 'Ekipy', to z racji tego, ze mieszkam obecnie za granica.

monsieur_Trelkovsky

Beznadziejny był ten serial

monsieur_Trelkovsky

pomijając neonazistowskie bojówki terrorystyczne w Polsce......zlać się ze śmiechu idzie z twórczości tej Pani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones