Agnieszka Mandat

7,5
3 639 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Mandat

Niespodziewanie 'odkryłam' tę aktorkę dzięki - niestety beznadziejnemu - serialowi 'Dom nad rozlewiskiem'. Jest fantastyczna i genialna zarazem. Nie gra pierwszoplanowej roli, a jednak absorbuje i potrafi zawładnąć uwagą widza, kiedy pojawia się na ekranie.. No, chyba że moje to tylko odczucie... :)

greten

zgadzam się w stu procentach. Jestem pod jej wrażeniem.

bunitas

A mnie się serial podoba choć nie widziałam wszystkich odcinków. Jest w nim coś co mnie uspokaja i zachwyca to Mazury, kraina tysiąca jezior i czystej przyrody, prawdziwy Rajjjjjjj.

ciewie

takk , macie racje , ona gra jako jedna z lepszych w tym serialu ;)
a te mazury to po prostu boskiee!

goosia_2

Że ona niby dobrze gra tą Kaśkę?! Tak jak ona gra tę Kaśkę to nie zachowują się osoby upośledzone.

bunitas

Jak dla mnie , polska i europejska Meryl Streep, bardzo mało wykorzystywana w w polskim kinie! Szkoda, szkoda i żal!!!

greten

A mnie właśnie jako Kaśka irytowała do bólu i pewnie skreśliłabym ją jako aktorkę, gdyby nie skądinąd marniutki teatr telewizji "Oskar", gdzie była chyba jedynym naprawdę ciekawym elementem. I właśnie to skłoniło mnie do szukania innych jej ról, bo wydaje się być całkiem niezłą aktorką.

Daguchna

Tak, jest irytująca , ale właśnie oto chodzi ! Przecież ona gra chora psychicznie, wiec raczej normalnie to ona sie nie moze zachowywać !!!
Ogólnie, ten serial jest słaby , ale pokazuja takie piękne miejsca , ze musze to ogladać!!

goosia_2

"Przecież ona gra chora psychicznie"

A nie przypadkiem niepełnosprawną intelektualnie?

greten

no i ta aktorka broni ten serial.
Ten serial nie jest zły (w stosunku do innych to i tak zasługuje na wyróżnienie po wnikliwej analizie), wiecej o tym na stronie filmu w komentarzach.

greten

Ja też jestem pod wrażeniem tej roli. Dzięki niej odkryłem panią Agnieszkę.

greten

to jest miły serial, jestem na 8-mym odcinku, wiem, że jest 78, przypomina mi dom rodzinny, wakacje, a Kaśka i to jej TAK wspaniałe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones