Agnieszka Wagner

7,3
6 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Wagner

zgadzam się najpiękniejsza aktorka bez żadnych operacji plastycznych Pani Wagner to taka polska bogini piękności

Racja.

dokladnie , zgadzam sie w 100%

abandonn

Ja też!

zgoda

prostareposta

Z mojej strony też!

Potwierdzam. Pani Agnieszka jest super.

pavvellek

Ja też!

Potwierdzam bez najmniejszej wątpliwości.
Natomiast dodam, że Barbara Brylska i Izabella Skorupko są również pięknymi kobietami.

Jakub_Mroz

do tych najpiękniejszych dodam Annę Dymną, Renatę Dancewicz, Joannę Trzepiecińską i Ewę Wiśniewską.

kinomanka_13

A Hanna Bieniuszewicz, Joanna Pacuła, Jolanta Żółkowska, Anna Chodakowska, Grażyna Trela, Elżbieta Starostecka, Anna Mamczur, Dorota Kamińska, Patrycja Soliman, Marta Chodorowska? Mamy wiele pięknych aktorek.

bardzo_niedobry_ludz

dzięki za podpowiedź, też je miałam na myśli a po za tymi aktorkami dorzucam jeszcze Magdalenę Kumorek, Magdalene Walach, Agnieszkę Więdłochę, Ewę Skibińską, Joannę Moro, Agatę Kuleszę, Małgorzatę Foremniak i Kożuchowską.

kinomanka_13

To też nie są piękne kobiety, a większość z nich to wręcz brzydule

kinomanka_13

Kożuchowska???? Rotfl.
Sorry, ale Kumorek jest wręcz brzydka, Kulesza jeszcze gorsza... Rozumiem de gustibus, ale bez przesady. Pieknych aktorek jest 1 na 1000 i wlasnie Agnieszka Wagner taka jest.
Dymna była piękna w młodości, może po wojnie jeszcze ze 3 by się znalazły. Współcześnie jest kilka bardzo ładnych dziewczyn np. Maria Dębska. Jednak "piękna" to duże słowo.

P.S. zazdrośnice mogą się pocieszac, ze figurę Wagner nawet w młodości miała taką bardziej 6/10 ;)

Tapir_filmaniak

Skorupko! Ona jest rzeczywiście piękna.

bardzo_niedobry_ludz

To nie są piękne kobiety :)

użytkownik usunięty
Jakub_Mroz

no pieknych jest duzo, wiadomo, ale Wagner jest taka naj... przynajmniej dla mnie. To taka blond Monica Belluci dla mnie:)

Ooo tego mi brakowało! Blond Monica Belluci - pięknie ujęte. Wagner rzeczywiście jest przepiękną kobietą. Bije od niej pewna tajemnica, stateczność, niesamowity wdzięk i klasa!

Te wszystkie aktorki, które zostały powyżej wymienione, nie są w ogóle piękne, jedynie Anna Dymna w młodości. Niektóre są brzydkie, a niektóre zaledwie ładne. Pięknych kobiet jest mało, a te wymienione aktorki, to chyba żart. Przyjęło się mówić na zwykle kobiety, bez urody twarzy - piękne. To nie tak, ze one sa piękne, a A W najpiękniejsza z nich. Tak nie jest. Piękna jest tylko Agnieszka Wagner. Należy do najpiękniejszych kobiet na Ziemi. W młodości przecudnie piękna, wręcz zapierająca dech.

Pięknych jest tyle, co kot napłakał. Większość kobiet, szczególnie przed makijażem to przeciętne do bólu.

Jakub_Mroz

Młoda Brylska to bogini! Ale ona była piękna! Nawet jeszcze po 40-ce dobrze wygladała

alert_fur_Cobra

Daleko jej do A. Wagner. O Brylskiej można powiedzieć: przystojna. Zawsze zastanawiałam się, dlaczego przedwojenne pokolenie tak określało urodę kobiet, a teraz wiem o co chodzi. Piękna? Nie. Przystojna? Tak.

w rzeczy samej

43 lata i tak wygladac. Szok :) Oby moja przyszla zona tez sie tak trzymala:D

auxil

To prawda...

Prawda! szkoda, że ma już 44

Przepiękna kobieta, naturalna, pełna uroku, obdarzona ogromnym wdziękiem. Uwielbiam ją w "Fali Zbrodni"

Potwierdzam , zgadzam się i mam identyczne zdanie

Cudowna, widzialem ją wczoraj na zakupach w Biedronce. Kupila masło w promocji i 2 kilo ziemniaków.

Posągowa piękność.

użytkownik usunięty

Oj tak najpiękniejsza

Zgadzam się, jest piękna i ma cudne kształty, a nie jak twierdzi jakiś debil (tapir) powyżej, że "figurę Wagner nawet w młodości miała taką bardziej 6/10 ;)"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones