Agnieszka Więdłocha

7,3
20 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Skoro każdy ma własną opinię to ja też dodam :). Agnieszką Więdłocha - mam o niej fp. Cudowna aktorka nie żadna deska. Według mnie bardzo dobrze gra swoje role, ma lekkie makijaże (nie to co inne aktorki które wyglądają jakby nałożyły 500 razy podkład i rzęsy długie jak nie wiem co.) Spotkałam Panią Agnieszkę 2 razy - bardzo miła, słodka i uprzejma. Mimo krótkich przerw w teatrach, wychodzi do mnie żeby chwilkę pogadać :). Szczerze? Dla mnie Pani Agnieszka jest wspaniałą aktorką i nie mogę się doczekać następnych filmów z nią. W teatrze gra świetnie !! Warto pójść na niepamięć polecam z całego serducha, tak samo jak w filmach planeta singli, exterminatorzy, gdzie diabeł itp. Jestem w jej fp prawie od 7 lat i według mnie jest coraz bardziej świetna!!! (Oczywiście zawsze była!) Nie piszcie rzeczy typu ,, pociąga Musiała " czy coś. To jej życie prywatne nie aktorskie, ma prawo mieć prywatność. Tak czy inaczej Pani Agnieszko jest Pani najlepsza, niech się Pani nie przejmuje nie miłymi komentarzami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones