Agnieszka Więdłocha

7,3
20 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Świetna aktorka! Potrafi się wcielić w każdą postać, nie lącząc ich przy tym tą samą grą aktorska. Piękna i utalentowana! aż miło się ogląda produkcje z udziałem Agnieszki :)

hooney13

ja też ją lubię za urodę i że w M jak miłość grała szkoda że już nie gra w M jak miłość

hooney13

Ja też ją lubię . Nie wiem dlaczego tak ją niektórzy krytykują, ale każdy ma swój gust. Mi się ona podobała jak grała w czasie honoru. Zresztą bardzo ładna i sympatyczna aktorka.

użytkownik usunięty
Honusia1212

lubić to se ją możesz, ale aktorką jest słabą i w dodatku wszędzie gra tak samo (vide Czas honoru i Syberiada Polska).

a jak według ciebie miała zagrać innaczej w Syberiadzie, skoro ma tam niemal identyczną rolę?

użytkownik usunięty
pattricia

o lol no i co z tego, że ma podobną? De Niro w młodości grał głównie gangsterów, a każda jego kreacja była inna.
kwesta wczucia się w postać, odpowiedniej mimiki itp. to się nazywa warsztat aktorski, którego tej pani brakuje.

ona tam ogólnie miała mało scen (Syberiadzie) więc ciężko było raczej zagrać jakoś wyrafinowanie. Czas honoru zaczęłam dopiero oglądać, ale uważam że choć gra podobne postacie, widać jednak różnice pomiędzy nimi. a Syberiada w ogóle była jakaś przereklamowana i ona tam jedynie pokazała jakieś uczucia. ale to jest moje zdanie

użytkownik usunięty
pattricia

to nie ma znaczenia, że miała mało scen. dobry aktor potrafi nawet epizodem zmiażdżyć całą obsadę.
ona jest po prostu słabą aktorką, a jej postać niczym się nie wyróżnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones