Agnieszka Więdłocha

7,3
20 376 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Gra aktorska tej pani przyprawia mnie o mdłości.. ciągle te same miny, maniera w głosie.
Najgorzej wychodzą jej sceny złości i płaczu..tak się zastanawiam jak takie osoby mogą
kończyć szkoły filmowe? Dobrze że chociaż jest ładna to robi za ozdobę a to też jest jakaś
zaleta :) W sumie jest wiele takich aktorek na które można tylko popatrzeć (chociażby Gorczyca)

paczi88

W końcu ktoś napisał coś sensownego o tej pani !!!! Zgadzam się w 100%!!!! Dlatego nie oglądam właściwie polskich seriali gdyż to co sobą prezentują postaci w nich grający można określić tak: TRAGEDIA.

paczi88

Wyjęłaś mi to z ust... Ta pani to koszmar i potrafi popsuć każdy seans swoją obecnością.
Zero naturalności przed kamerą, jest totalnie nieautentyczna, szczególnie w momentach natężonej ekspresji (tak, jak mówisz - płacz lub złość).
Czasami gra tak, jakby recytowała wyuczony od deski do deski tekst i nie daje od siebie nic więcej, a jak już daje, to za dużo i beznadziejnie.

paczi88

Nie, no proszę.
Agnieszka, jak i Karolina są świetnymi aktorkami. Co prawda Więdłocha nie popisała się w MjM, ale w innych produkcjach jest świetna. A pani Gorczyca w "Czasie Honoru" gra bardzo wiarygodnie. Ma ciężką rolę, trudną do zagrania, a radzi sobie świetnie. W "Miłości na wybiegu", mimo niezbyt porywającej fabuły, Karolina zagrała bardzo dobrze. Moim zdaniem, obie są obiecującymi aktorkami. Nie warto aktora oceniać o jednym filmie.

AliaItalia

Nie wiem skąd założenie że widziałam ją tylko w jednym filmie? oglądałam ją w kilku produkcjach i nadal uważam że jest mega słaba.

paczi88

No coz paczi rozumiem ze niektorym matka natura poskapila urody...

jankielek93

To prawda, ale nie przejmuj się, nie wszyscy są pustkami oceniającymi po wyglądzie :) kiedyś też znajdziesz przyjaciół którzy Cie zaakceptują :) powodzenia! pozdrawiam

paczi88

Dzieki za pozdrowienia :-) niestety tak zalosna proba "odbicia pileczki" tylko potwierdza moje przypuszczenia:-(

jankielek93

Twoje przypuszczenia w żaden sposób nie zmieniają faktu, iż Agnieszka Więdłocha jest drewnianą aktorką ;)

jankielek93

Poza tym żałosne to są raczej argumenty w stylu: "na pewno jesteś brzydka i jej zazdrościsz". Jest śliczna ale to nie wybory miss i nie wygląd tu oceniamy.

paczi88

Odniesmy sie do konkretnego przykladu. Skoro zazdrosc przez Ciebie nie przemawia wytlumacz mi w czym Wiedlocha jest gorsza jesli porownac ja do Rozdzczki. Mowimy tu o Czasie Honoru jak slusznie przypuszczasz.

jankielek93

W tym, że gra przesadnie, przerysowanie.

vanilla_pie

Nie badz smieszna/y. Rozdzka zje*ala piekny watek i tym samym caly serial. Chociaz dzieki tak slabym aktorom mozna bardziej docenic tych najlepszych.

paczi88

Jest tak przewidywalna, że aż nudna. Jak dla mnie aktorka do epizodów, ale trzeba przyznać, że jest piękna.

paczi88

Bardzo przypomina Julię Wieniawe...

paczi88

Jakim cudem Więdłocha ma ocenę powyżej 7... po Planecie Singli 2 odpuszczam sobie filmy, w których występuje.

paczi88

Polecam zobaczyć ją w teatrze :). Nie widziałem nigdy żadnej Planety singli i nie planowałem, ale po zachwyceniu się nią w Róży Jerychońskiej w łódzkim Teatrze Jaracza obejrzę specjalnie dla niej.

Goku

A rozumiałeś, co mówiła? Bo dykcyjnie to współcześni aktorzy wypadają dość kiepsko i nie wydaje mi się, żeby ona stanowiła wyjątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones