Agnieszka Więdłocha

7,3
20 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Nie mogłam oderwać się od tego wątku, nieźle mnie rozbawił :D po pierwsze te spory, czy aktorka jest wybitna czy jest beztalenciem. po drugie - czytanie w myślach Więdłochy i pewność, że spełnieniem jej ambicji jest gra w "m jak miłość". Po trzecie - przeraźliwie poważny ton Rittnera, który niby ma nas przekonać do jego zdania... :D Nie rozumiem tylko, jak na można jakąkolwiek aktorkę, w ogóle kogokolwiek nazwać "typowym nic"? Trochę to przykre. Rozumiem że tu chodzi o określenie talentu i uprzedzając - wiem, że aktorzy powinni liczyć się z krytyką, ale można było to ująć w grzeczniejszy sposób... Każdy ma swój gust, (kiedyś przeraziłam się gdy zobaczyłam, że moja znajoma oceniła m.in "American beauty" na 3 - moim zdaniem zwyczajnie się nie zna) ale błagam, trochę szacunku...

Oldzzia

Źle zinterpretowałaś moją wypowiedź o M jak miłość, papużko. Chodziło mi o to, że w wywiadach A. W. wyznaje, że zależy jej na otrzymywaniu i odgrywaniu coraz to nowych, ciekawszych ról, w których się rozwinie bądź pokaże więcej swoich możliwości aktorskich. A tu proszę - ,, M jak miłość". Tam nie ma jak się rozwinąć. Potrzebowała pewnie trochę gotówki, więc zgodziła się na tę rolę. I uwaga - to nie jest krytyka! Bo zaraz na mnie się ona wysypie.. Ja uważam, że A. W. jest właśnie za dobra, by grać w jakimś mydełku.

agis007

Papużko? Chyba Ty źle zinterpretowałaś moją. Chodziło mi o wątek, który rozpoczął niejaki Rittner (Nie Ty) i tam nazwał ją "typowym nic, którego spełnieniem marzeń jest gra w tasiemcach". Radziłabym czytać ze zrozumieniem, albo przynajmniej zwrócić uwagę na to, że poza Twoimi wypowiedziami mogą być jeszcze inne, dotyczące tego samego.

Oldzzia

Ok, racja, słuszna uwaga. Przyjmuję to.

agis007

Bardzo mnie to cieszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones