Agnieszka Więdłocha

7,3
20 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Rola w M jak miłośc

użytkownik usunięty

Co uważacie na temat pojawienia się Agnieszki w M jak miłośc ?
Choc na razie pojawiła się tylko w jednym odcinku wniosła dużo świeżości i wdzięku do
tego nudnawego ostatnio serialu.

Ja wolałabym ją widzieć w ambitniejszych od tego tasiemca produkcjach.

użytkownik usunięty

Mnie ta postać strasznie irytuje.

użytkownik usunięty

Chyba zmieniłam swoje zdanie.
Ten wątek miłosny i sama postac jest przesłodzona.
Może to wynika z sympati jaką mam do aktorki za jej rolę w Czasie honoru choc tam też zaczęła mnie drażnic.

ona ma szczescie i zaszczyt ze w tym serialu gra u boku przystojniaka Rafała Mroczka :)

Nie pasuje do tego nędznego serialiku.

house90

Ma chociaż stałą pensję.

W "Czasie Honoru" Agnieszkę uwielbiam! Tam naprawdę wypada świetnie. Ale w emce... z każdym odcinkiem coraz bardziej mnie rozczarowuje. Nie wiem na czym to polega, ale po prostu nie kupuję jej tutaj.

Gaba93

ma fajne brwi ^^

Gaba93

Wiesz co moze to przez ten glupi scenariusz w emce, bo na poczatku grala taka fajna dziewczyne kochaja ca zwierzeta i pomagajaca wszytskim, a teraz w scenariuszu odwrocili kota ogonem i gra zimna pania naukowiec, ktora sie niczym nie przejmuje, to jest masakra po prostu, tak sie nie robi nikt w zyciu nie zmienia z dnia na dzien swojego charakteru ( nawet dla faceta) wiec jej rola w m jak milosc tez jest malo prawdopodobna :( ale to tylko wina scenarzystow.

Mi się podoba dzięki niej jest ciekawszy serial bo jest nowy fajny wątek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones