Agnieszka Więdłocha

7,3
20 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Chyba najgorsze drewno jakie kiedykolwiek widziałam na ekranie. chyba nawet ci infantylni bracia Mroczek są lepsi a Kasia Cichopek to przy niej muza filmu

paulina2107_pl

zazdrościsz urody i talentu?

AndronicusOkrutny

To nie chodzi o zazdrość, ta aktorka nie umie grać powiedzmy to szczerze, a poza tym każdy ma prawo swypowiedzieć swoje zdanie na forum.

scarlet147

To, że nie umie grać to jest Twoje zdanie i oczywiście masz prawo je wypowiedzieć. Równie dobrze możesz powiedzieć, że Roman Polański robi słabe filmy, masz do tego prawo.

AndronicusOkrutny

Tu się ocenia grę aktorki a nie jej urodę. Co z tego że jjest piękną kobietą skoro jej gra aktorska jest na poziomie Cichłopek i Mroczków. Totalne drewno..

paczi88

oczywiście, że ocenia się grę aktorską i moja ocena jest inna niż twoja, chciałbym tylko wiedzieć w ilu filmach lub/i sztukach teatralnych miałeś/aś okazję ją widzieć

AndronicusOkrutny

Widziałam ją w 6 produkcjach i uważam że to wystarczająca ilość aby móc wyrobić sobie zdanie na temat jej gry aktorskiej.

paczi88

też tak uważam i szanuję twoje zdanie na ten temat i oczekuję tego samego od ciebie

AndronicusOkrutny

Polecam obejrzenie zwłaszcza scen płaczu.. masakra ta "aktorka" nie umie zagrać nawet ziewnięcia ...

paczi88

Bo się uprzedziłaś może przez rolę w M jak Miłość. Powiedz, że nie umie grać dyrekcji Teatru im Jaracza, w którym gra i komisji nagrody Złotej Maski, którą dostała za najlepszy debiut teatralny. Poza tym ona studiowała w łódzkiej filmówce, a to też coś znaczy. W "Czasie Honoru" - najlepsza!

tsch

A czy powiedziałam że oglądałam ją tylko w Mjm? Nie, oglądałam ją już w rożnych produkcjach i niestety jej "talent" mnie nie przekonuje, Być może w teatrze gra lepiej ale to co prezentuje w tv to poziom Mroczków i Cichopków.

paczi88

no to jest to twoje zdanie masz do niego prawo, ale musisz wiedzieć, że jesteś w ogromnej mniejszości

AndronicusOkrutny

Patrząc na wypowiedzi innych użytkowników nie jestem w mniejszości ;)

paczi88

to chyba masz zamknięte oczy albo nie umiesz czytać

AndronicusOkrutny

Spoko, ulżyj sobie.

AndronicusOkrutny

Poza tym widzę że wg Ciebie Wiedłocha jest o wiele lepsza (dałeś jej 10) od oskarowych Julii Roberts albo Sandry Bullock (którym dałeś po 1) ? Bo oczywiście nie oceniasz po wyglądzie ..

paczi88

Oczywiście, że nie. Nie rozumiem skąd ta ironia. Każdy ma prawo do swojego zdania na temat gry aktorskiej poszczególnych osobistości show biznesu. Ja twoje zdanie szanuję i tego samego wymagam od innych. Oceń Więdłoche jak uważasz i nic innym do tego. Nie polemizujmy na ten temat bo to nie ma sensu każdy ma swoje zdanie, którego nie zmieni.

paulina2107_pl

To jest takie śmieszne i oczywiste, że największy hejt w stronę aktorek płynie od kobiet :> zazdrościsz urody, talentu, swoje żale możesz wylać tylko w internecie ;>

Leothyr

Racja ;) Większość opinii w necie to opinie negatywne, ludzie lubią krytykować. Dla mnie Agnieszka była bardzo dobra w Czasie Honoru, na pewno daleko jej do drewna. I śliczna. A określanie jej hu...ową tylko świadczy o Tobie.

Leothyr

A ja jej zazdroszczę urody i talentu! Jest absolutnie rewelacyjna! Jeśli chodzi o grę aktorską - dla mnie bomba, a wygląd? Robię ŁAŁ za każdym razem, gdy w Czasie Honoru pojawia się na ekranie.

tsch

hehe dobre ;)

Leothyr

Nie napisaam tego dlatego, że jej czegoś zazdroszcze. To że jestem kobietą nie oznacza że nie doceniam innych kobiet aktorek i o wszystkich wypowiadam się negatywnie. A dla mnie ta pani to drewno i zdania nie zmieniam. Takich aktorek jak ona jest w Polsce baaaaaaaaaaaardzo dużo i jeszcze na pewno kilka lepszych które miały mniej szczęścia. Czasu Honoru nie oglądam, natomiast widziałam jakieś odcinki M jak Miłośc z udziałem tej Pani .TRAGEDIA !!!!!!

paulina2107_pl

Widziałaś tylko jakieś odcinki M jak Miłość i na podstawie tych kilkunastu minut podczas, których widziałaś ją na ekranie jesteś w stanie ocenić jej grę aktorską-gratuluję.

AndronicusOkrutny

Prawdziwy talent obroni się w każdej roli.

paczi88

Jej występ w M jak Miłość może i nie powalał na kolana, ale w pozostałych rolach pokazała talent i świetną grę aktorską, więc powiedziałbym raczej, że wyjątek potwierdza regułę. Nie bez powodu otrzymała Złotą Maskę za najlepszy debiut. Ludzie, którzy decydują o tym komu ją wręczyć mają raczej lepsze oko do zdolnych aktorek i aktorów niż ty i ja.

paulina2107_pl

Obraźliwie bym tej aktorce nie nazwała. Moim skromnym zdaniem, Agnieszka ma coś w sobie, jest bardzo utalentowana aktorsko, co udowodniła w serialu "Czas honoru". Mogę dodać, że w serialu "M jak Miłość", jej gra aktorska mnie nie powaliła na kolana :/ Ale myślę, że jest dla niej szansa na rozwój jej dorobku aktorskiego :)

paulina2107_pl

Według mnie bardzo dobrze grała w "Czasie Honoru" i od początku była moją ulubioną bohaterką. Widziałam jakiś fragment M jak Miłość z nią i niestety mój szacunek do niej na tym mocno ucierpiał. Rozumiem, że chce jakoś zarobić, ale szkoda jej na takie marne produkcje. Mam nadzieję, że nie pójdzie dalej w tym kierunku..

samspolem

I moją! Uwielbiam postać Leny, Agnieszka gra ją świetnie i jest piękna! A z tym M jak miłość - tam wszyscy tak grają, więc może takie są wymagania producentów?

tsch

haha, być może. Pewnie mają w kontrakcie, że nie wolno im przewyższać talentem braci Mroczek..
Tak czy siak jest to dość smutne, że dobrzy aktorzy, lub aktorzy z potencjałem rozmieniają się na drobne i zniżają do poziomu takich "gwiazdek" jednej telenoweli. W Polce niestety powstaje za mało dobrych produkcji, a jeśli już, to są to filmy niszowe, często mało popularne i na nich za dużo się nie zarabia (np. "Incydent" z Agnieszką Więdłochą), a że nie każdy ma stałe miejsce w teatrze, to potem dorabiają sobie w kretyńskich komediach typu "Wyjazd integracyjny", reklamach albo takich właśnie programach dla przeciętnego polaka, który czyta maksymalnie 1 książkę rocznie.

samspolem

Ano niestety. W Polsce bieda piszczy nawet w szoł-bizie a chałupy spłacać trzeba! Dobrze, że takie talenty, jak Agnieszka chociażby, mimo rólek takich jak w M jak mdłość rehabilituje się w innych produkcjach i mimo wszystko trzyma fason! Pozdro:)

paulina2107_pl

Jeśli już się wypowiadasz na forum niecenzuralnymi słowami to przynajmniej dbaj o ortografię. Słowo w temacie (za które temat powinnien zostać usunięty) pisze się przez "ch".

zozolica

ja jedynie wypowiedzieć się mogę na temat jej urody, więc jest śliczna :)

paulina2107_pl

Bo oceniasz aktorkę po roli w podrzędnym serialu. Jest świetna w Czasie Honoru.

paulina2107_pl

A, paulina2107_pl - pisze się chu***y. Przez CH. Jak już musisz wygłaszać publicznie te swoje inteligentne opinie, to chociaż zachowaj zasady ortografii.

samspolem

Ale ja nie oceniam jej urody bo tego nie kwestionuje każdy ma swój gust i wg mnie jest ładna ale aktorsko i tak nic ciekawego. A czasu honoru obejrzałam może dwa odcinki i nie wierze jak można takie bzdury na temat II wojny światowej oglądać!!!! Ale wracając do "aktorki" to będzie jak ze wszystkimi tymi "młodymi talentami" będzie się platać po polskich durnych serialach jeszcze przez 2-3 lata a potem no cóż słuch po niej zaginie....... I będzie jakaś inna........

P.S. a czy was nie wkurza, że jak włączycie TV to w polskich serialach jak się na kogoś uprą to jest wszędzie aż do znudzenia????????
A no i wiem że przez CH ale to tak na szybkości pisane i nie chciało mi sie zmieniać

paulina2107_pl

No to jest mega denerwujące, wszędzie te same osoby, ale co gorsza - wszędzie ta sama fabuła, te same pomysły powielane w każdym serialu. Niestety w Polsce dobrych seriali za dużo nie ma,. Ale uważam, że Czas Honoru wypada bardzo dobrze nie tylko na tle "m jak miłość" i "brzyduli". Pewnie, jest trochę plastikowy, przekłamany, nie do końca realistyczny, ale to w końcu serial! Gdyby miał być na faktach, do piątego sezonu uchowałby się może jeden z bohaterów.
Ale owszem, można oglądać takie 'bzdury', ponieważ dla kogoś kto zna historię jest to świetna odskocznia od prawdziwych historii wojennych oraz od dennych programów tv, a dla kogoś, czyja wiedza jest dość mała na ten temat, jest to dobry wstęp do zainteresowania się tematem, poczytania o tym, dowiedzenia się jak to było na prawdę.
I nie wszystko to są bzdury, jest sporo sytuacji opartych (mniej lub bardziej luźno) na prawdziwych historiach(np akcja w II sezonie wydaje mi się, że była inspirowana Akcją "Góral", aresztowanie na niedoszłym ślubie Janka i Leny było najpewniej inspirowane rozbiciem oddziału „Osa”-„Kosa” , teraz Michał w jednej celi z Reinerem to oczywiste nawiązanie do losów Kazimierza Moczarskigo,itd), i nie jest wcale dziwne - wystarczy poczytać trochę pamiętników czy wspomnień z czasów okupacji, można znaleźć tak niesamowite historie, że aż ciężko uwierzyć, iż wydarzyły się one naprawdę! Jeden z najprostszych przykładów - ucieczka Kazimierza Piechowskiego z Auschwitz - gdyby taki motyw pojawił się w CH, to jestem pewna, że osoba, która o tym nie słyszała zaczęłaby mówić, jaki ten serial jest żałosny i nierealistyczny.

samspolem

W Polsce w ogóle nie ma dobrych seriali niestety :-( Przykładem może być "Komisarz Aleks" (sorry odbiegłam od tematu ale właśnie właczyłam TV i się natknełam) Pamietam jak w dzieciństwie oglądałam orginał czyli Komisarz Rex i wg mnie w porównaniu do naszej wersji był super, chociaż nie twierdze ze jest to jakis majstrsztyk. W rodzimej wersji spaprali co sie dało da się obejrzeć co prawda, ale aktor do głównej roli dobrany tragicznie..... A reszta wcale nie lepsza....

A wracając do Czasu Honoru to zdania nie zmieniam, dla mnie jest za bardzo wyidealizowany, zarówno całość jak i poszczególni bohaterowie. A o aktorach niektórych nawet nie będe wspominać..........

paulina2107_pl

No jasne, że jest wyidealizowany. Ale to nie znaczy, że jest beznadziejny ;p A a propos seriali, to faktycznie nie ma nic ciekawego. Były świetne polskie seriale, ale te stare - alternatywy 4, dom, itd. Teraz niestety bieda. Jedyny nowy serial, który da się oglądać i jest w sumie całkiem nieźle zrobiony i ciekawy to Prawo Agaty. Nie mówię, że jest genialny i oscarowy, ale jak na polską telewizję, jest zaskakująco dobry.

samspolem

I tu się zgadzam :-) Chyba jedyny który oglądam i mi się podoba. Naprawdę jedna z lepszych polskich produkcji ostatnich lat

paulina2107_pl

http://pl.wiktionary.org/wiki/chujowy

auxil

Chyba już napisałam że sie pomyliłam a potem już nie mogłam zmienić Poza tym chyba dyskusja oczy sie nie na temat pisowni i odmian słowa CHU...Y tylko na temat beznadziejnej pani A.W., która ma jedna mine do każdej roli !!!

paulina2107_pl

tzn., jeżeli bierzesz pod uwagę tylko seriale w stylu "M jak miłość" czy "Lekarze" to nie dziwię się, że tak jak oceniasz... zdecydowanie lepiej wypada w "Czasie Honoru"

bierdus

Czasu Honoru fanatycznie nie oglądam zresztą jak żadnego z w.w. seriali (lekarze to szczerze mówiąc nawet nie widziałam), ale w czasie honoru też ma taką sama mine jak w m jak milosc, chociaż ekspertem nie jestem, bo widziałam jedynie urywki kilku odcinków i akurat w jej grze aktorskiej nic ciekowego nie widziałam, tak żebym wetschnęła z zachwytu

paulina2107_pl

nie mowie o wpadaniu w wielki zachwyt, to lekka przesada, ale gra lepiej, niz w innych serialach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones