Agnieszka Więdłocha

7,3
20 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Jak młoda aktorka nagrodzona Złotą Maską za najlepszy debiut teatralny sezonu 2009/2010, która graje w serialu " Czas honoru" z takimi aktorami jak np. Jan Englert, Daniel Olbrychski czy Ewa Wencel może grać w "M jak miłość" żonę Pawła Zduńskiego, którego rolę gra taki ktoś jak Rafał Mroczek. Dlaczego taka decyzja o zagraniu żony Mroczka ?

kris1511

Myślę że po prostu skusiły ją pieniądze i coś w rodzaju pewnego etatu w tym głupawym serialu, który mimo wszystko ma dużą oglądalność. Aktorzy nie oszukujmy się też myślą o pieniądzach, przyszłości i to chyba przeważyło o tym że Agnieszka gra w tym tasiemcu. W sumie lepsze tasiemce w stylu M jak miłość niż filmowe gnioty takie jak Kac Wawa, Weekend, Jak pozbyć się cellulitu itp. Ja gdybym był aktorem wolałbym grać w dennych serialach które już z założenia mają być denne, niż zaniżać i tak przecież niewysoki poziom polskiego kina grając w upokarzających mnie i widza komediach (genialny przecież i bardzo trudny dla aktora gatunek) typu wyżej wymienionych.

Danas_fw

Szkoda, że marnuje swój talent (szlifować angielski i na Zachód!) w takich gniotach. Później specjalnego powrotu z serialu do filmu już nie ma. Jest kaska, jest domek, jest auto, ale nie zrobi się w życiu zawodowym niczego wielkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones