Alba Baptista

7,8
705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alba Baptista

Podczas oglądania Warrior nun nie mogłam oderwać od niej oczu. Alicia Vikander, Ellen Page i czasami Emilia Clarke w jednym.

paula_95_0

Też zauważyłem podobieństwo z Emilią Clarke i troche może z Emmą Watson :D

paula_95_0

Popieram, bardzo podobna do Vikander.

paula_95_0

Page i Clarke w ogóle mi nie przypomina, natomiast faktycznie trochę do Vikander. Ale ogólnie, jak oglądałem ją w Warrior Nun i podobnie oczu oderwać nie mogłem, to nie kojarzyła mi się z żadną. Po prostu zachwycając się nią i jej urodą widziałem tylko ją :)
Swoją drogą dzisiaj ma urodziny.

yuflov

wlasnie do ellen page jest najbardziej podobna z calej tej trojki, ma cos dodatkowo z vikander, ale w 90% to druga page

miko1980

No powiem tak, że przyjrzałem im się uważnie na różnych zdjęciach i jak dla mnie, to może z 10% podobieństwa, a to zdecydowanie za mało, aby wydawały mi się podobne :)
Inna sprawa, że Alba bardzo mi się podoba, a Ellen nie i może dlatego nie dostrzegam większego podobieństwa.

yuflov

powiem tak, wpisz w google "Does Alba Baptista Resembles Ellen Page" i odpal link, jeżeli to wg Ciebie nie jest podobienstwo to ja w takim razie nie wiem co nim jest ;)

z jedna rzecza sie zgodze - alba jest ładna a ellen juz mniej (pomimo ze b.podobne) ale jak wiadomo diabeu tkwi w szczegolach ;)

miko1980

no i temat sam się rozwiązał. Już nie ma Ellen Page. Najwyżej możesz porównywać do Elliota ;p ;)

paula_95_0

Oprócz Vikander to pełna zgoda ale dodałbym jeszcze Eliza Dushku :)

paula_95_0

Kiedy się uśmiecha podobna jest również do Alice Braga moim zdaniem

paula_95_0

najbardziej podobna jest do Kateriny Kozlowej czyli Teen Monroe - naprawdę mogłyby być siostrami i to bliźniaczkami.

paula_95_0

Nie wiem jak to możliwe, ale mam dokładnie tak samo. Gdy ją zobaczyłem, to tak jakbym widział połączenie Ellen Page z Emilią Clarke. :)

paula_95_0

Emilia Clarke + Natalie Portman :) (zwłaszcza ta z Leona Zawodowca)
To pewnie przez brwi i mimikę.. Ale i tak super miło się na nią patrzy

paula_95_0

Też pomyślałem o Clarke i Vikander. Tamte jednak są w miarę atrakcyjne, a u tej, pomimo podobieństwa, uroda się nie przebija.

paula_95_0

No dobra po dwóch latach ja Wam napiszę do kogo podobna :) Gosia Piotrowska - czasy "Dwóch światów"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones