Alden Ehrenreich

Alden Caleb Ehrenreich

7,4
9 090 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alden Ehrenreich

Kojarzy mi się bardzo z Leonardo di Caprio. Tak, czy siak ma gość talent - trzeba obserwować jego dalsze poczynania.

snoopy

w tetro wyglądał jak młody leo

Valeriusz

tak popieram młody Leo ...

jack666

a w filmie piękne istoty wspomniany jest titanic ..... :)

snoopy

Faktycznie, ma coś podobnego do Leo w spojrzeniu i uśmiechu :)

snoopy

rzeczywiście trochę podobny - oglądałem tylko Tetro

snoopy

Dokładnie, w Tetro bardzo podobny.

snoopy

Jak dla mnie, to drugi Tim Rozon.

Sarah_Joann_Shy

Dokładniej to połączenie Tima i Leo !

snoopy

co Wy gadacie, no młody Ray Liotta http://images5.fanpop.com/image/photos/26200000/Ray-Liotta-ray-liotta-26204158-9 12-1400.jpg :-D

snoopy

też to zauważyłam! jest podobny z wyglądu, z zachowania, nawet głos ma podobny.
oglądam właśnie film "Piękne istoty" i nawet było nawiązanie do filmu Titanic.

snoopy

Podobny. Szkoda tylko, że taki niski.

Sighma

176 cm to "taki niski"? To średni wzrost. Tylko 4-7 cm (zależy od źródła) mniej niż Leo.

kinoman02

Tak, dla mnie niski. Sama mam 170 cm, mąż ma 193 cm, przywykłam do wysokich facetów.

Sighma

No,ja znam parę-kobieta 176,facet 201.
Ale obiektywnie patrząc-176 to nie jest niski. Przeciętny.

kinoman02

A mężczyzn wzrostu Pani męża jest może 2-3% w populacji.
Poza tym,nie rozumiem-23 cm różnicy? Dla Pani wzrostu 176 u partnera to już ok,najlepiej 178-183 cm.

kinoman02

Dlaczego? To różnica dokładnie głowy, czyli idealnie. Gdy ubiorę obcasy o wysokości powiedzmy 12 cm, wyglądamy razem bardzo dobrze.
Lubię wysokich mężczyzn, jak większość kobiet. Koleżanki poznając mojego męża bardzo często reagowały słowami "Twój mąż to prawdziwy chłop, wysoki, postawny, nie to co mój"
Miałam wcześniej partnera o wzroście ok. 175 czy i dla mnie to za mało. Nic na to nie poradzę.
Nie chcę przecież Ciebie czy nikogo obrazić.
Tak jak nie podniecają Cię przykładowo kobiety z nadwagą (strzelam), tak jak mnie nie podniecają niscy mężczyźni. Proporcje ich ciała są dla mnie mało męskie.

Nie będziemy się chyba kłócić o to co się komu podoba?
A aktora uważam za niskiego. Może i według jakichś ogólnoświatowych standardów jest średni - porównując np. do Azjatów, nie wiem. Dla mnie jest niski. W tenisówkach na solidniejszej podeszwie jestem praktycznie jego wzrostu, chociaż wcale nie jestem jakąś wielką kobietą. A lubię gdy przy mężczyźnie jestem mała. Nie kręci mnie gdy jesteśmy tacy sami, czuję się jak z drugą dziewczyną. Facet ma się ode mnie różnić.

Sighma

1. Nie znam osobiście kobiety,która całe dnie chodzi na szpilkach powyżej 8 cm. Szkoda stóp. A facet też chyba boso nie chodzi,więc szpilki to góra +5 cm.
Ja znam np. dużo par 170+176 lub podobnie. Nie przesadzajmy,że facet 176 cm ma wzrost dziewczyny. Co powiedzieć o takich 163 cm ? Dziwnie jest dopiero,gdy facet jest wzrostu kobiety,lub niższy. Znam 2 takie pary.
2. W większości krajów średnia wzrostu dorosłego mężczyzny oscyluje w przedziale od 175 do 180 cm. 175 cm to globalna średnia. W Polsce 177 cm. Bez jaj,to nie jest niski facet.
3. Opuściłaś go,bo był za niski?
4. 170 cm u kobiety to ok. 80 centyla. Więc już dość dużo.
5. Wg nie i niektórych moich koleżanek,wysocy mają nietypowe proporcje. Kto co lubi.
6. Idealna różnica wg badań to 8-13 cm. A czy to naturalne,że kobieta zakłada wielkie szpile i jest jeszcze pół głowy niższa? I to dość wysoka dziewczyna. Na moje nie wygląda to dobrze,ale kto co lubi (;
7. Rzadko zdarzają się wysocy i postawni. Zazwyczaj to chudzielce.

snoopy

Zgadzam się w 100% :)

snoopy

Wygląd ma jakoś mało podobny lecz głos ma lekko piskliwy jak Leo ale męski :P

snoopy

Podobne skojarzenie :)

snoopy

To samo, kocham już nie tylko Leo :D

snoopy

Gość ma talent???? Na planie Hana Solo musieli zatrudnić faceta który uczył go... aktorstwa! Tak aktorstwa bo jest tak słaby, że gdyby nie to, że jest (niby) podobny do młodego Forda to by z hukiem wyleciał na zbity pysk.

simonetti

W Tetro i Ave Cezar był dobry. Hana Solo jeszcze nie widziałem.

snoopy

Tak drugi Leo. Obaj są aktorami jednego wyrazu twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones