Alex Dimitriades

Alexander Dimitriades

6,5
444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Dimitriades

Właśnie przeczytałam w treści (jeszcze nie dodanej)
stan cywilny: partner Terry Biviano (projektant butów).
To prawda? Bo nawet przystojny z niego chłopaczek...:)

Bajo

tak on jest gejem ;-)
Czyżby zawiedziona?

ViceHrabia

Chyba niestety nie jest:

«As for the gay community, "I think they'll love it for its honesty. Whether or not they'll be accepting of a straight actor playing a gay character remains to be seen, but I won't be the first nor the last."»

ViceHrabia

Skąd Ci to przyszło do głowy. Alex Dimitriades w cale nie należy do palikotowców. Terry Biviano to100%-owa kobieta i do tego sexy [ http://chrystalovevintage.wordpress.com/2012/06/19/celebrity-crush-terry-biviano / ].

Bajo

On nie jest gejem. Terry Biviano to kobieta:-)

bunitinha

A może i zawiedziona ...:D Swoją drogą niezla sztuka z niego :D Ale tak to jest już w życiu jak ladny to albo zajęty albo ma już chlopaka... :D
Pozdrawiam!

bunitinha

skoro terry to kobieta to czemu pisze 'partner'? a swoja drogą to sie troche zdziwiłam bo nawet nie pomyślałam ze jest gejem

Bajo

nie lubię grzebać w czyjeś orientacji seksualnej, ale terry biviano to kobieta ;) więc może alex to biseksualista, skoro podobno chłopców też lubi ;P

pozdrawiam

mar_mat

Napisane jest partner bo ktoś "inteligentny" znalazł coś na stronach angielkojęzycznych i dodał nie zagłębiając się w to czy Terry to on czy ona :) a jakis równie "inteligentny" weryfikator to zatwierdził :/

Bajo

On jest hetero i ma dziewczyne. Terry Biviano to kobieta i on nie jest nawet bi. Gdybyś była trochę mądrzejsza(bez urazy)to byś sprawdziła w googlach grafika jak wygląda ta Terry Biviano

Bajo

On nie jest gejem. Można to sprawdzić w Google

RosaalieHale3

A JAKA to różnica gej czy nie PRZYSTOJNIAK I FAJNY AKTOR i tyle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones